Reklama

Reklama

Przyjazne rozwiązania dla zapracowanych

Wieczorne powroty do domu oznaczają najczęściej niewiele czasu na przygotowanie smacznego i pożywnego posiłku. Eksperci programu "Candy Przyjazne Innowacje" podają kilka sprawdzonych metod na sprawną organizację domowych posiłków.

Mrożona pizza, paczkowane pierogi lub zapiekanki nie muszą stanowić kolacyjnego menu. Dzięki przyjaznym innowacjom dostępnym w nowoczesnych piekarnikach, przygotowanie smacznych, domowych posiłków nie będzie oznaczać stania w kuchni do późnych godzin wieczornych.

1. Przygotuj kolację zanim wrócisz do domu.

Reklama

Nowoczesne funkcje pozwalają na zaprogramowanie czasu pieczenia potraw. Oznacza to możliwość ustawienia piekarnika na określoną godzinę, w której zaczyna i kończy się pieczenie. Wystarczy przed wyjściem do pracy zaprogramować czas pracy piekarnika,

aby po powrocie do domu cieszyć się gotowym posiłkiem.

2. Przygotuj kilkudaniowy posiłek za jednym razem.

Piekarniki dostosowane są do jednoczesnego pieczenia potraw na dwóch poziomach bez przenikania zapachów. Grzałka pierścieniowa umożliwia synchroniczne pieczenie i wyciąganie wszystkich zapachów na zewnątrz. Daje to możliwość jednoczesnego przygotowywanie potraw mięsnych, rybnych i deserów.

3. Skorzystaj z funkcji szybkiego pieczenia.

Funkcja "Variofan" pozwala automatycznie zmieniać prędkość obrotów wentylatora, skracając tym samym czas pieczenia o 12%. Celem takiej pracy wentylatora jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz piekarnika, co podnosi jakość przygotowywanych posiłków oraz pozwala zaoszczędzić czas. Na przykład, przygotowanie potrawy mięsnej skraca się o około 15 minut.

4. Skorzystaj z funkcji szybkiego nagrzewania.

Funkcja "Sprinter" umożliwia szybkie nagrzewanie piekarnika do 200°C w ciągu 8 minut. W standardowych piekarnikach czas nagrzewania trwa około 15 minut. Po powrocie z pracy możemy zatem zaoszczędzić czas na odgrzewaniu posiłku dla siebie i całej rodziny.

5. Przygotuj zdrowe posiłki.

Dzięki przyjaznym funkcjom w nowoczesnych piekarnikach nie jesteśmy skazani na niezdrowe posiłki. Możliwość szybkiego przygotowywania pełnowartościowych dań mięsnych, rybnych bądź warzywnych pozwala zastąpić przetworzone gotowe produkty, nabywane szybko w drodze do domu.

- Dbamy o dostosowywanie naszych produktów do oczekiwań i potrzeb młodych, aktywnych osób, rodzin z dziećmi. Chcemy, aby domowe obowiązki nie męczyły zapracowanych ludzi. Dzięki swoim funkcjom piekarniki z linii U-cook pozwalają bardzo szybko przygotować wysokiej jakości posiłki. - mówi Agnieszka Bojarczuk, Brand Manager, Candy Polska Sp. z o.o.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje