Reklama

Reklama

Miu Miu Twist

Historia rozpoczęła się wodą perfumowaną Miu Miu Twist, w której doszło do fascynującej kolizji składników klasycznych z zaskakująco nowatorskimi. Dziś mamy jej kontynuację w postaci wody toaletowej Miu Miu Twist. Ukazując lżejsze oblicze oryginalnej kompozycji, najnowszy zapach Miu Miu wydaje się równie dynamiczny jak pierwszy, obdarzony niespotykaną świeżością.

Zapach

Oryginalna kompozycja Miu Miu Twist jest w pełni współczesna i beztroska, podobnie jak charakterystyczna, niekonwencjonalna estetyka marki Miu Miu. Dzięki temu zapach jest niepowtarzalny. Bardziej zwiewna i świeża woda toaletowa Miu Miu Twist prezentuje się uwodzicielsko i pozostawia wrażenie, które rozwija się słodko w miarę upływu czasu.

Kreatorka Daniela Andrier i projektantka Miuccia Prada stworzyły nowy zapach jako odświeżającą wersję czegoś zaskakującego i zarazem znajomego. Kompozycja otwiera się euforyczną, lecz wietrzną nutą głowy (mandarynka i kwiat jabłoni).

Reklama

Za sprawą akordu białej ambry w sercu kompozycji jej nowa nuta wznosi się w przestrzeń spiralnym ruchem jak gwiazda prześlizgująca się po niebie o zmierzchu. Nutę głębi określa bogate, lecz delikatne drewno cedrowe, które łagodzi słodsze nuty bobu tonka.

Flakon

Flakon stanowi kolejne zmodyfikowane ujęcie charakterystycznej pikowanej powierzchni Miu Miu. Design łączy w sobie teatralne elementy starodawnego buduaru z przepychem szkła o fakturze ćwieków oraz nowoczesnymi ostrymi krawędziami.

Wszystkie elementy spina kołnierz ze złotą pieczęcią logo, który osadzono pod pastelowo-różowym korkiem o zachwycająco uwydatnionych proporcjach.

Ceny: Miu Miu Twist edt 30 ml - 235 zł; 50 ml - 325 zł; 100 ml - 439 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje