Przejdź na stronę główną Interia.pl

Po opalaniu

Produkty promieniochronne Soraya z potwierdzonym w badaniach ex vivo współczynnikiem ochrony przed wolnymi rodnikami RSF

Kojący żel po opalaniu SOS

Reklama

Chroni naskórek przed przesuszeniem, szorstkością i uczuciem dyskomfortu. Intensywnie odżywia i nawilża skórę.

Pojemność 200ml Cena 13,00

Rozświetlający Balsam utrwalający opaleniznę ze złocistymi drobinkami

Balsam utrwalający opaleniznę ze złocistymi drobinkami polecany jest do stosowania po kąpielach słonecznych oraz po wizytach w solarium, w celu podkreślenia opalenizny, nadania jej pięknego odcienia i przedłużenia jej trwałości. Zawiera złociste drobinki, które pięknie rozświetlają ciało i dodają skórze blasku oraz składniki, które delikatnie przyciemniają koloryt skóry oraz podkreślają opaleniznę. Jego formuła sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona i aksamitnie gładka, co korzystnie wpływa na wygląd i trwałość opalenizny.

Pojemność 200 ml Cena 14,00

Wygładzający olejek podkreślający opaleniznę z olejem makadamia      

Wygładzający olejek podkreślający opaleniznę pielęgnuje skórę ciała po kąpielach słonecznych oraz po wizytach w solarium. Jego formuła zapobiega przesuszeniu skóry, redukuje szorstkość i zrogowacenia naskórka. Sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona, delikatnie natłuszczona i aksamitnie gładka, co korzystnie wpływa na wygląd i trwałość opalenizny.

Pojemność 150 ml Cena 15,00

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje