Reklama

Reklama

Pantene Pro-V Gęste i Mocne

Linia Pantene Gęste i Mocne, zawierająca zestaw niezbędnych do odżywienia włosów witamin oraz system ochrony z keratyną, pomaga zapewnić cienkim i słabym włosom długotrwałą gęstość i objętość oraz zdrowy wygląd.


Kolekcja Pantene Gęste i Mocne z technologią chroniącą keratynę, pomaga nadać cienkim i słabym włosom objętość i siłę przeciwko uszkodzeniom spowodowanym stylizacją oraz zdrowy wygląd i blask od nasady aż po same końce.

W skład linii wchodzą:

Reklama

Pantene Szampon Gęste i Mocne
Szampon Gęste i Mocne zawiera zestaw niezbędnych składników oczyszczających i odżywczych. Pomaga delikatnie oczyścić oraz chronić włosy przed czynnikami zewnętrznymi sprawiając, że stają się one bardziej odporne na działanie negatywnych skutków intensywnej stylizacji. Cena: 250 ml - 11,99 zł, 400 ml - 15,99 zł.

Pantene Odżywka Gęste i Mocne
Odżywka Gęste i Mocne pomaga zapewnić właściwą równowagę w nawilżeniu i ochronie włosów, bez ich obciążania. Połączenie dwóch składników odżywiających i wzmacniających włosy: amino-silikonów i BTMS z unikalną formułą Pro-V daje efekt mocnych i zdrowo wyglądających włosów. Cena: 200 ml - 11,99 zł, 360 ml - 15,99 zł.

Pantene Intensywna Maska Wzmacniająca Gęste i Mocne
Intensywnie odżywiająca maska zawiera potrójną dawkę składników ochronnych. Pomaga wzmocnić strukturę włosów i zapewnić intensywne nawilżenie. Cena: 21,99 zł.

Pantene Błyskawicznie Zwiększająca Gęstość Odżywka w Sprayu Gęste i Mocne
Pierwszy produkt marki Pantene wzbogacony o tzw. źródło piękności, czyli witaminę B7. Zawiera również kompleks składników odżywczych, w tym witaminę B5, która w dużej mierze odpowiedzialna jest za ochronę zewnętrznej powierzchni włosa. Delikatne polimery pomagają unosić włosy i chronią je przed szkodliwymi działaniami czynników zewnętrznych. Kosmetyk nie obciąża włosów i pozostawia je gładkie nawet do 48 godzin. Cena: 16,99 zł.


materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pantene

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje