Przejdź na stronę główną Interia.pl

Królowa śniegu

Lśniąca skóra i cudownie podkreślone oczy w rozmazanych odcieniach wyglądają niesamowicie razem z przyprószonymi śniegiem ustami. Miss Sporty ma wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć styl królowej śniegu.

Zimowa twarz

Naturalnie doskonała i wolna od połysku twarz z odrobiną subtelnych kolorów to naprawdę królewski styl. Zaaplikuj podkład Miss Sporty So Clear na czystą skórę i rozprowadź, tak aby wyrównać jej odcień, następnie pozbądź się zbędnego połysku przyprószając skórę pudrem Miss Sporty So Matte. Policzki powinny zostać lekko natarte cukierkowym pastelowym różem - doskonale sprawdzi się tutaj róż Oh Blushed Again w jasnoróżowym odcieniu "Rose" (nr 002).

Mroźne spojrzenie

Reklama

Paleta kolorów obowiązująca w tym sezonie składa się z podstawowych odcieni szarości, czerni, bieli i koloru niebieskiego. Kolory mocniejsze są idealne do obrysowania i podkreślania oczu. Możesz zastosować je w sposób subtelny lub bardzo zdecydowany. W dzień podkreśl oczy granatową kreską w kombinacji z cieniami do powiek. Spróbuj cieni Miss Sporty Studio Colour Mono w odcieniu "Front Row" (nr 116) w połączeniu z kredką Eye Pencil w kolorze ciemnoniebieskim o nazwie "Ocean" (nr 016).

Bardziej zdecydowany wieczorny "image" osiągniesz łącząc szarości z czerniami. Użyj kolorów w kreatywny sposób lub zdecyduj się na klasyczny wygląd stosując lodową wersję przydymionych oczu. Do obrysowania oczu zastosuj kredkę Eye Pencil w kolorze czarnym "Magic" (nr 001) lub szarym "Metal" (nr 019) a potem popuść wodze wyobraźni. Cienie do powiek Miss Sporty Studio Colour Mono i Duo są idealne do tego celu. Wybierz odcień "Dragon Power" (nr 101) lub "Rock 'n' Roll" (nr 201). Skontrastuj je poprzez rozjaśnienie kącików oczu białym cieniem "Basic Instinct" (nr 109).

Chłodne usta

Ten styl to przed wszystkim oczy, usta powinny stanowić tło - nie znikać zupełnie, lecz pozostawać nieco mniej widoczne. Nadaj im blady lecz interesujący wygląd. Rozpocznij od nałożenia odrobiny szminki koniuszkiem palca. Idealnie nadaje się do tego szminka Miss Sporty Perfect Colour w kolorze "New Age" (nr 032). Następnie masz do wyboru matowe lub lśniące wykończenie. Po prostu zastosuj zwykły połysk taki jak np. błyszczyk Miss Sporty Hollywood w odcieniu 010 (przejrzysty) lub 020 (jasny róż), który nada ci dziewczęcego uroku. Aby osiągnąć styl typowy dla pokazów mody po prostu delikatnie przypudruj usta pudrem Miss Sporty So Matte.

Lodowe paznokcie

Francuski makijaż paznokci jest jednym z modnych rozwiązań w tym sezonie. To proste. Wybierz ulubiony kolor z lakierów Miss Sporty French Manicure Et Voila, dodaj białą, czystą końcówkę, która nada Twoim paznokciom świeży wygląd i uwydatni zastosowany kolor.

Możesz też zastosować kolor wybierając wśród lakierów:
Miss Sporty Lasting Colour w odcieniu 350 (zimny fiolet).
Miss Sporty Clubbing Colours w odcieniu 070 (perłowy).
Miss Sporty Clubbing Colours Nailpolish w odcieniu 314 (głęboki granat).

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje