Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pantene Aqua Light

Zestaw składający się z szamponu i odżywki Pantene zapewnia dogłębną, kompleksową pielęgnację. W praktyce oznacza to, że podczas pobytu na plaży, gdzie włosy narażone są na działanie takich czynników jak wilgoć, wysoka temperatura oraz słona woda, włosy zdrowe od wewnątrz pozostaną gładkie i zdrowe od nasady aż po same końce.

Szampon Pantene Aqua Light wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość związków miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Lekki szampon ze wzmacniającymi mikrocząsteczkami głęboko oczyszcza cienkie i pozbawione objętości włosy. Pomaga wzmocnić włosy bez ich obciążenia.

Reklama

Szampon 250 ml: 10,99zł

Szampon 400 ml: 13,99z

Odżywka Pantene Aqua Light wzbogacona jest o formułę z histydyną, której efekty zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Histydyna wnika głęboko w głąb włosa i przywraca mu siłę dzięki wiązaniu oksydantów i ich neutralizacji, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenia mineralne we wnętrzu włosa. Sprawia, że z każdym kolejnym myciem włosy stają się mocniejsze, piękniejsze i wyraźnie zdrowsze, bez efektu obciążania.ł

Odżywka 200 ml: 10,99zł

Odżywka 360 ml: 13,99złStyl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje