Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kemon: Bond Creator Complex

Bond Creator Complex (BCC) to kompleks naturalnie występujących w naturze cząsteczek, które odbudowują i wzmacniają włosy, naprawiając jednocześnie uszkodzenia fizyczne i mechaniczne. Ten cenny składnik znalazł się w kosmetykach Actyva Nuova Fibra od marki Kemon, które są ratunkiem dla zniszczonych włosów.

Nuova Fibra to linia stworzona dla włosów osłabionych i matowych, która została wzbogacona o kompleks naturalnie występujących cząsteczek, które wnikają wewnątrz włosa. To Bond Creator Complex (BCC) - składnik odbudowujący uszkodzone wiązania dwusiarczkowe, odpowiedzialne za trwałą konstrukcję włosa.

Reklama

Cztery produkty serii Nuova Fibra: szampon, maska, krem oraz serum pozwalają zachować spójność włókien włosowych i zapewniają ich silną odbudowę.

Linia Actyva marki Kemon, jako jedna z niewielu na polskim rynku, posiada certyfikaty świadczące o wysokiej jakości:

- Green PE przyznawany opakowaniom, które nadają się do recyklingu, a więc butelki i tuby mogą być ponownie przetwarzane

- Love Nature świadczący o tym, że produkt nie zawiera składników, które mimo że są dozwolone do użycia w kosmetykach, mogą szkodzić środowisku i zdrowiu

- Icea Vegan dowodzący tego, że w produktach nie znajdują się żadne substancje lub środki pomocnicze pochodzenia zwierzęcego lub GMO.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje