Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bioelixire: Suchy Szampon Macadamia Oil

Suchy Szampon Macadamia Oil marki Bioelixire w 1 minutę sprawi, że włosy staną się cudownie lekkie i przyjemnie pachnące, a także zwiększy ich objętość i ułatwi stylizację. Idealny produkt dla osób, które lubią przez cały dzień mieć włosy świeże i pachnące.

Sekretem skuteczności nowej linii Bioelixire jest formuła oparta na synergicznym połączeniu składników aktywnych. Produkty gwarantują podwójny efekt: natychmiastową optyczną poprawę struktury włosów, poprzez ich wygładzenie i nadanie blasku oraz długotrwałą i dogłębną rewitalizację.

Formułę kosmetyków oparto na kolagenie, który podobnie jak w przypadku skóry, także w strukturze włosa, odpowiada za ich dobrą kondycję: elastyczność i sprężystość. Udowodniono ponadto, że kolagen pełni jeszcze jedną bardzo istotną funkcję - jest w dużej mierze odpowiedzialny za blask. Działa jak lustro: pochłania światło, a następnie je odbija i rozprasza, nadając zarówno skórze, jak i włosom młodzieńczy wygląd i lśnienie.

Reklama

W synergii z kolagenem pozostaje olejek makadamia bogaty w kwas oleopalmitynowy i witaminę E. Doskonale się wchłania i skutecznie pobudza zdolności regeneracyjne skóry głowy, wpływając tym samym na poprawę nawilżenia włosów. Działa ochronnie na kolor i zapobiega jego blaknięciu.

Cena: ok. 20 zł (150 ml).


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje