Reklama

Reklama

​Tradycyjne Polskie Szare Mydło, Barwa Hipoalergiczna

Polska marka Barwa, czerpiąc z natury to, co najlepsze, poszerza swoją gamę o hipoalergiczne tradycyjne polskie szare mydła, opracowane z myślą o codziennych potrzebach skóry suchej i wrażliwej. Kosmetyki oparte na ekstraktach roślinnych: z pszenicy i lnu, odżywiają i regenerują naskórek, nie powodując podrażnień. Hipoalergiczne, naturalne składniki zapewniają przyjemność i bezpieczeństwo stosowania.

Tradycyjne Polskie Szare Mydło w płynie z ekstraktem z pszenicy

Hipoalergiczny produkt opracowany z myślą o potrzebach skóry wrażliwej. Stworzony na bazie mydła potasowego, które nie tylko skutecznie oczyszcza, ale przede wszystkim nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki zawartości ekstraktu z pszenicy z polskich pól, mydło delikatnie odżywia i pielęgnuje, a także regeneruje i natłuszcza naskórek oraz zapobiega jego nadmiernemu wysuszeniu. Nie zawiera SLES-u, SLS-u, sztucznych barwników, olejów mineralnych oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt o pH neutralnym dla skóry.

Tradycyjne Polskie Szare Mydło do skóry suchej z ekstraktem z lnu

Reklama

Tradycyjne Polskie Szare Mydło z ekstraktem z lnu to produkt opracowany z myślą o potrzebach skóry suchej. Stworzony na bazie mydła potasowego skutecznie oczyszcza, nie naruszając naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki zawartości ekstraktu z lnu mydło łagodzi podrażnienia, zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka oraz chroni przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Produkty o pH neutralnym dla skóry. Nie zawierają SLES-u, SLS-u, sztucznych barwników, olejów mineralnych oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Cena: 9,99 zł. Pojemność: 500 ml.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje