Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Balsamy do ciała Soraya Silky Skin

Balsamy do ciała Soraya Silky Skin zostały opracowane, aby zapewnić odpowiednie nawilżenie oraz jedwabistą pielęgnację dla natychmiastowego komfortu już od 1. dnia.

W skład serii wchodzą:

- Balsam do ciała Silky Skin z kwasem hialuronowym przyjemnie pielęgnuję skórę sprawiając, że jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i odżywiona.  Doskonale się wchłania, otulając ciało wyjątkowo zmysłowym zapachem. Balsam szczególnie polecany do pielęgnacji skóry bardzo suchej. Balsam jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania, a jego stosowanie to niezwykle przyjemny codzienny rytuał pielęgnacyjny.

Reklama

- Balsam do ciała Silky Skin z masłem shea przyjemnie pielęgnuję skórę sprawiając, że jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i odżywiona.  Doskonale się wchłania, otulając ciało wyjątkowo zmysłowym zapachem. Balsam szczególnie polecany do pielęgnacji skóry normalnej. Balsam jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania, a jego stosowanie to niezwykle przyjemny codzienny rytuał pielęgnacyjny.

- Balsam do ciała Silky Skin z olejkiem arganowym przyjemnie pielęgnuję skórę sprawiając, że jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i odżywiona.  Doskonale się wchłania, otulając ciało wyjątkowo zmysłowym zapachem. Balsam szczególnie polecany do pielęgnacji skóry suchej. Balsam jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania, a jego stosowanie to niezwykle przyjemny codzienny rytuał pielęgnacyjny.

Cena: 11,99 zł.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje