Reklama

Reklama

Balsamy do ciała Soraya Silky Skin

Balsamy do ciała Soraya Silky Skin zostały opracowane, aby zapewnić odpowiednie nawilżenie oraz jedwabistą pielęgnację dla natychmiastowego komfortu już od 1. dnia.

W skład serii wchodzą:

- Balsam do ciała Silky Skin z kwasem hialuronowym przyjemnie pielęgnuję skórę sprawiając, że jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i odżywiona.  Doskonale się wchłania, otulając ciało wyjątkowo zmysłowym zapachem. Balsam szczególnie polecany do pielęgnacji skóry bardzo suchej. Balsam jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania, a jego stosowanie to niezwykle przyjemny codzienny rytuał pielęgnacyjny.

Reklama

- Balsam do ciała Silky Skin z masłem shea przyjemnie pielęgnuję skórę sprawiając, że jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i odżywiona.  Doskonale się wchłania, otulając ciało wyjątkowo zmysłowym zapachem. Balsam szczególnie polecany do pielęgnacji skóry normalnej. Balsam jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania, a jego stosowanie to niezwykle przyjemny codzienny rytuał pielęgnacyjny.

- Balsam do ciała Silky Skin z olejkiem arganowym przyjemnie pielęgnuję skórę sprawiając, że jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i odżywiona.  Doskonale się wchłania, otulając ciało wyjątkowo zmysłowym zapachem. Balsam szczególnie polecany do pielęgnacji skóry suchej. Balsam jest lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania, a jego stosowanie to niezwykle przyjemny codzienny rytuał pielęgnacyjny.

Cena: 11,99 zł.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje