Reklama

Reklama

Wygraj bieliznę Gatta!

Konkurs już się zakończył.

Zasady konkursu

Oto lista laureatek: emaran, prrrszalona, rozanka, gosiadudek, boniasek, katarzynka112, missdivine, teloyv, samsara, Madeleinex.

Reklama

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: "Twój bilans kończącego się roku - czy udało Ci się dotrzymać noworocznych postanowień?". Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania. Nie zapomnij w odpowiedzi konkursowej podać rozmiaru bielizny i rajstop.

Nagrody w konkursie

Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów składających się z 1 kompletu bielizny modelującej Gatta Active Shapewear (body w kolorze beżowym - dostępne w czterech rozmiarach s,m,l,xl) i 2 par rajstop modelujących Gatta Bye Cellulite (w kolorze czarnym i grafitowym - dostępne są w rozmiarach 1,2,3 i 4).

Gatta Active Shapewear - bielizna korygująca sylwetkę o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Specjalny rodzaj mocnej przędzy doskonale kształtuje sylwetkę, a różne modele umożliwiają modelowanie wybranych partii ciała. Bielizna jest wygodna, przewiewna i nie ogranicza ruchów.

Bielizna jest dostępna w kilku wariantach:
- body na ramiączkach - wyszczupla brzuch i pośladki, a odpowiednio ukształtowane miseczki podnoszą biust. Odpowiednie przędze skutecznie opinają ciało,
- bikini - dla kobiet pragnących skupić się na wyszczupleniu talii oraz pośladków. Specjalne szycie zapobiega zsuwaniu się materiału i doskonale opina wybrane partie ciała,
- legginsy - korygują brzuch, pośladki i uda, obejmują obszar od linii pod biustem, do kolan,
- sukienka z odpinanymi ramiączkami -koryguje brzuch i pośladki, dla osób, które nie czują się komfortowo w body i chcą mocniej wygładzić pośladki.

Rajstopy Gatta "Bye Cellulite" - posiadają włókna z mineralnymi substancjami aktywnymi, które absorbują ciepło z naszego ciała, a następnie zmieniają je w głębokie promienie podczerwone. Promienie wnikają w skórę i delikatnie, nieodczuwalnie dla nas ogrzewają komórki w jej głębokich partiach. Dzięki temu stymulują komórkową przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry, a w ostatecznym rezultacie wspomagają usuwanie efektu skórki pomarańczowej.

Konkurs trwa od 19 do 31 grudnia.

Przeczytaj regulamin

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje