Testerki są zgodne: Philips LUMEA to skuteczny depilator

Nasze użytkowniczki wypróbowały Philips LUMEA i opisały nas swoje wrażenia.


Nasze czytelniczki zakończyły testy depilatora  Philips LUMEA. Co o nim sądzą?

"Jestem dopiero po dwóch zabiegach i już widać różnicę. Philips Lumea jest naprawdę świetnym, innowacyjnym i domowym urządzeniem do usuwania owłosienia opartym na technologii IPL (INTENSE PULSE LIGHT).

Stosowałam już różne metody depilacji, ale ta jest zdecydowanie najprzyjemniejsza i przede wszystkim wygląda na to że i skuteczna -  już po drugim razie widać znacznie mniej włosów,  a pozostałe,  które jeszcze nie odpadły, odrastają wolniej i są bardziej miękkie. Dzięki Philips Lumea nie trzeba wychodzić z domu do gabinetów kosmetycznych i wydawania majątku na zabiegi IPL. Philips jest bezprzewodowy, poręczny i bardzo prosty w obsłudze.

Jestem zadowolona z tego urządzenia i naprawdę polecam wszystkim walczącym z nadmiernym i ciągle odrastającym owłosieniem. 

Z wielkim optymizmem patrzę w przyszłość na kolejne zabiegi które pozbawią mnie na dłuższy czas kłopotliwego owłosienia."

Katarzyna Błaszczyk


"Depilator testuję od 6 czerwca na takie partie ciała jak nogi, pachy, okolice bikini.  Na wszystkie partie wykonałam pięć zabiegów. Już po drugim zabiegu włosy odrastały wolniej i stały się wyraźnie cieńsze i jaśniejsze. Z każdym kolejnym użyciem włosów ubywało, skóra stawała się gładsza i obecnie włosków jest o 40-50 % mniej.

Nie mam już wrastających włosków -  jak przy depilacji woskiem, ani podrażnień po użyciu tradycyjnego  depilatora. Nie muszę wydawać pieniędzy na usługi kosmetyczne, zakup depilatora szybko się zwraca. Wtedy musiałam korzystać z kilku rodzajów depilacji abym choć w małym stopniu mogła być zadowolona. Teraz nie muszę się męczyć, ponieważ do wszystkich partii ciała używam Philips Lumea. Mam ciemne włosy, jasną karnację i od dłuższego czasu szukałam idealnego rozwiązania żeby pozbyć się niechcianego owłosienia. Teraz szczerze polecam Philips Lumea swoim koleżankom i mogę polecić każdej osobie, która ma dość walki o gładką skórę. Już kilka osób dzięki temu planuje kupić ten rewelacyjny produkt.  

Samo użytkowanie depilatora jest niezwykle łatwe i wygodne. Depilator jest bardzo poręczy, idealnie pasuje do dłoni, dzięki zabezpieczeniu nie ma możliwości "strzelenia" światłem w oko. Jeśli przypadkiem wpadnie w niepowołane dziecięce ręce - dzieciom nic się nie stanie. Dzięki temu, że jest bezprzewodowy mogłam używać go w dowolnym miejscu, także podczas oglądania ulubionego serialu ponieważ nie jest zbyt głośny. Dzięki etui które jest dołączone do zestawu mogę go ze sobą wszędzie zabrać. Kolejnym plusem jest to że nie trzeba wymieniać lamp , dokupować kremów itp. Jedyny minus to to, że gdy się rozładuje nie można używać go  podłączonego do ładowania (np. gdy zostanie mały odcinek skóry do wydepilowania). Na szczęście bardzo szybko się ładuje.

Zdecydowanie w przyszłości nie zrezygnuję z tego depilatora i z ogromną radością będę zachęcać do kupna Philips Lumea inne kobiety które chcą miło, łatwo i bezboleśnie pozbywać się owłosienia."

Magdalena Górniak


Firma Philips przez niemal 7 lat wraz z wybitnymi dermatologami - dr. Paulem Berretym (z Catharina Hospital w Eindhoven w Holandii) i prof. Peterem Bjerringiem (dyrektor prywatnego szpitala Mølholm w Danii) pracowała nad stosowaniem światła do usuwania włosów. Ta współpraca w połączeniu z pragnieniem udostępnienia konsumentom technologii IPL do użytku domowego zaowocowała stworzeniem Lumea.

Z urządzenia Lumea firmy Philips można skutecznie korzystać w zaciszu własnego domu. Pięć regulowanych ustawień siły światła zapewnia delikatność i jednocześnie optymalną skuteczność działania w zależności od odcienia skóry i barwy włosa, a zintegrowany filtr UV i zaawansowane mechanizmy kontrolne zapewniają maksymalną ochronę dla skóry. Delikatne impulsy świetlne kierowane bezpośrednio we włos wprowadzają mieszek włosowy w stan uśpienia i powodują naturalne wypadanie rosnącego włosa. Prosty i delikatny zabieg powtarzany raz na dwa tygodnie zapobiega odrastaniu włosków, zapewniając piękną i gładką skórę każdego dnia przez cały rok. Technologia IPL zapewnia brak wrastających włosków!

Tanio i bez bólu

Dzięki urządzeniu Lumea można pożegnać się z kosztownymi zabiegami laserowymi w salonach kosmetycznych, bolesnymi depilacjami z użyciem wosku czy krótkotrwałymi efektami golenia i związanymi z nim odrostami i wysypką. Nasz dermatolog konsultujący dr. Ewa Skulska tak wypowiada się o naszym produkcie: "Z własnej praktyki wiem, że pacjenci zawsze szukają jak najprostszego sposobu usuwania włosów. Myślę, że Lumea jest właśnie takim sposobem, ponieważ to łatwo dostępne i proste w użyciu urządzenie, które można bezpiecznie i skutecznie stosować we własnym domu".

Dlatego już teraz można przyzwyczajać się do skóry pięknej przez cały czas - do wakacyjnej gładkości, którą można cieszyć się o każdej porze roku. Dzięki urządzeniu Lumea firmy Philips kobiety poczują się we własnej skórze tak dobrze jak nigdy przedtem - w sypialni, na plaży i na najmodniejszych imprezach.

Chciałabyś przetestować LUMEĘ i... dostać ją na własność? Wypełnij formularz, który znajduje się pod tekstem!

Najważniejsze właściwości produktu

- Bezpieczeństwo - pierścień zabezpieczający z przełącznikami stykowymi chroni przed przypadkową emisją błysków świetlnych
- Pięć regulowanych ustawień energii impulsów świetlnych (1-5) do różnych odcieni skóry (biały, beżowy, jasnobrązowy, brązowy, ciemnobrązowy) i kolorów włosów (od ciemnego blondu po czarne)
- Specjalnie opracowana lampa, która nie wymaga wymiany w okresie eksploatacji produktu (szacowanym na 80 000 błysków)
- W pełni bezprzewodowe urządzenie z zasilaniem akumulatorowym i z funkcją szybkiego ładowania w ciągu 1 godziny
- Funkcja automatycznego wyłączania zapobiegająca przegrzewaniu
- Oddzielny podłączany zasilacz sieciowy
- Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii i ładowania baterii.
- Woreczek do przechowywania i ściereczka do czyszczenia urządzenia

Dowiedz się więcej na temat: philips | Philips LUMEA | nogi | depilacja

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje