Reklama

Reklama

Moja piękna historia

Konkurs już się zakończył.

Oto lista nagrodzonych: Monika Niedzielska, Poznań; Dorota Wardzińska, Warszawa; Katarzyna Polachowska, Piła; Alicja Targosz, Raba Wyżna; Edyta Dombrowicka, Pruszków; Piotr Skrzypulec, Tarnowskie Góry; Irena Klimaszewska, Żarki; Monika Wolek, Poznań; Aleksandra Stasiak, Olsztyn; Patrycja Kobielska, Słupca.

Reklama

Czy marzenia się spełniają? Czy każdy ma szanse na wyśnioną pracę i odnalezienie swojej pasji? Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru i Tobias Sorensen są na to żywymi dowodami.

Bohaterowie najnowszej kampanii RESERVED "Beautiful Story" dowodzą, że dzięki marzeniom można osiągnąć bardzo wiele.

Nigdy nie myślałam, że będę na billboardzie...

Sława, fantastyczny wygląd, inspirująca praca, podróże - tak w skrócie wygląda praca modelki. Pokazy pierwszoligowych projektantów, wielkie kampanie koncernów, kiedyś to były jej marzenia, dziś są codziennością. Ania Jagodzińska, światowej sławy modelka, jest siódma w światowym rankingu Top Models.

O sobie mówi: "Jako nastolatka nie przypuszczałam, że w przyszłości będę modelką, że będę występować w reklamach, a moja twarz będzie zdobić okładki światowych pism modowych. Stało się jednak inaczej. Moje nazwisko jest na siódmej pozycji w rankingu top modelek na świecie. Obecnie mieszkam w Nowym Jorku, choć urodziłam się w Sierpcu. Wydaje mi się, że w życiu trzeba bardzo chcieć sięgać po więcej. Trzeba marzyć. Najtrudniejszy jest pierwszy krok...".

W liceum miałam przezwisko patyczak...

Karmen Pedaru urodziła się w Estonii. Kiedyś zakompleksiona, niezadowolona ze swojej figury nastolatka, dziś top modelka. Zdobi okładki m.in. niemieckiego i chińskiego Vogue'a, Harper's Bazaar i V Magazine.

Wspomina: "W liceum miałam przezwisko patyczak, nie byłam superatrakcyjną dziewczyną. Interesowałam się męskimi sportami, byłam bramkarką w drużynie piłkarskiej. Nic nie zapowiadało, że ze szkolnego boiska w Estonii trafię wprost na paryski fashion week. Tę drogę należy przebyć w głowie. Trzeba ją sobie wyobrazić. Dostrzec nową siebie i dać temu szansę. Najtrudniejszy jest pierwszy krok...". Jak sama twierdzi "bycie piękną" to kwestia osobowości.

Zaczynałem jako sprzedawca jeansów...

Duński top model, 23-letni Tobias Sorensen, kiedyś sprzedawca w butiku z jeansami, dziś obecny na największych światowych wybiegach. Nigdy nie myślał, że może brać udział w castingach, pokazach mody czy sesjach. Został wypatrzony przez klienta w sklepie gdzie pracował. Niedługo potem poleciał na swoją pierwszą sesję do Paryża. Wcześniej uprawiał boks, grał zawodowo w piłkę nożną. Zawsze marzył o dalekich podróżach, teraz spełnia to marzenie dzięki swojej pracy.

Mówi: "Nie planowałem, że zostanę modelem. A jednak. Propozycja pracy pojawiła się niespodziewanie. Pierwsze zdjęcia, pierwsze pokazy. Myślałem, że to niedostępny, wielki świat. Teraz to jest mój świat. Wielki, ale jednak dostępny. Wystarczyło szczęście i odwaga. Najtrudniejszy był pierwszy krok." Uczy się również aktorstwa, ale to już może początek innej pięknej historii...

Konkurs trwał od 4 do 19 października.

Przeczytaj regulamin

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje