Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Konkurs z Markiem Krajewskim: Opowiadanie kryminalne

Już znamy zwycięzcę konkursu!Reklama

Do drugiego etapu zakwalifikowali się: Piotra Śmieja z Tarnowskich Gór, Rafał Skoczewski z Warszawy, Ewelina Dyda z Tarnobrzega, Magdalena Starnawska z Krakowa i Ewa Spławska z Kamionki. Sam Marek Krajewski z tego grona wybrał zwycięzcę konkursu - została nią Magdalena Starnawska. Gratulujemy! Przeczytaj relację ze spotkania w Teatrze Kamienica.

Zasady konkursu

Napisz opowiadanie pt. ,,Historia kryminalna mojej rodziny". Historia może być prawdziwa lub fikcyjna. Możesz ją zilustrować  fotografią z archiwum rodzinnego, która przedstawia członków rodziny. Opowiadanie nie może być dłuższe niż 3 strony maszynopisu, czcionka Times New Roman 12.

Masz czas do 27 listopada.

Opowiadanie należy wysłać na adres: konkursy@styl.pl do 27 listopada 2014 roku do godziny 23:59:59. W mailu należy podać swoje dane: imię i  nazwisko, adres  zamieszkania oraz numeru telefonu i dołączyć oświadczenie następującej treści:

"Oświadczam, że:

a.       zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem Konkursu dostępnym pod adresem: http://www.styl.pl/o-nas/news-regulamin-konkursu-opowiadanie-kryminalne,nId,1548495 i akceptuję jego postanowienia,’

b.      wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków, związanych z Konkursem,

c.       udzielam Organizatorowi licencji do Materiału na warunkach wskazanych w Regulaminie Konkursu"

Dwa etapy konkursu

1 grudnia ogłosimy 5 laureatów, każdy z nich wygra podwójne zaproszenia na spotkanie z Markiem Krajewskim w Teatrze Kamienica 8 grudnia, pakiet 9 książek Marka Krajewskiego, które ukazały się nakładem Wydawnictwa ZNAK oraz  kody dostępu do 5 wybranych przez siebie e-booków z bazy serwisu Woblink.com.

Uwaga! Nie pokrywamy kosztów przejazdu na spotkanie z Markiem Krajewskim oraz kosztów ewentualnego noclegu w Warszawie.

A teraz najciekawsze: 1 grudnia do zabawy dołącza Marek Krajewski i to on dokona wyboru najlepszego opowiadania, spośród 5 laureatów.

Główny laureat usłyszy swoje opowiadanie ze sceny Teatru Kamienica, przeczytane przez Marka Krajewskiego. Zwycięskie opowiadanie zostanie wydane w formie e-booka i udostępnione w serwisie Woblink.com oraz będzie bonusem do zakupów e-booków Marka Krajewskiego. Dodatkowo zwycięzca otrzyma też czytnik e-booków Lark freebook 6.1


Co wydarzy się w Teatrze Kamienica - informacje na temat spotkania z Markiem Krajewskim

Ekskluzywne spotkanie odbędzie się w 8 grudnia Teatrze Kamienica o godz. 19.00. Wstęp wyłącznie na zaproszenie, nie ma  możliwości kupienia biletów. Spotkanie poprowadzi  Agnieszka Łopatowska dyrektor sektora Lifestyle Grupy Interii. Fragmenty powieści Marka Krajewskiego przeczyta aktor Szymon Bobrowski - to o nim Marek Krajewski wielokrotnie mówił jako o swoim typie na filmowego komisarza Edwarda Popielskiego.

Po spotkaniu autorskim Styl.PL i Wydawnictwo Znak zapraszają na bankiet, podczas którego będzie można porozmawiać z Markiem Krajewskim, posłuchać przedwojennych szlagierów, spróbować ulubionej wódki komisarza Popielskiego (wódka Baczewski), napić się wina Cin&Cin i zjeść coś dobrego.

Przeczytaj regulamin konkursu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje