Reklama

Reklama

Konkurs: Hair Revolution

Konkurs został zakończony.

Najwięcej waszych głosów zdobyła stylizacja fryzury stworzona przez Tomasza Stycznia. Gratulujemy!

Reklama

Zestawy kosmetyków wygrały: Beata Szczepkowska, Sabina Pelc, Sylwia Oksiuta, Karolina Karolska, Żaneta Bielecka, Marta Woźnia, Katarzyna Kober, Iwona Fałek, Dorota Kalkowska, Henryka Zaorska. Gratulujemy!

Hair Revolution to konkurs dedykowany dla stylistów fryzur związanych z marką Trendy Hair Fashion, którego celem jest nagrodzenie oryginalnej pracy fryzjera wykonanej w oparciu o najnowsze tendencje w modzie fryzjerskiej i przy użyciu wyłącznie profesjonalnych produktów firmy Schwarzkopf. Laureata konkursu czeka prestiżowa nagroda - udział w konkursie United Danks Contest w Japonii. Temat przewodni konkursu jest związany z krajem kwitnącej wiśni - tym razem będzie odnosił się do sztuki origami.

Zasady konkursu

Zadaniem w konkursie jest wybór najlepszej stylizacji fryzury z galerii opublikowanej w serwisie Styl.pl [kliknij] oraz przesłanie odpowiedzi wraz z uzasadnieniem i danymi adresowymi na adres: konkursy@styl.pl

Pod uwagę przy wyborze należy brać estetykę wykonania, oryginalność, nawiązanie do tematu, upięcie, strzyżenie i koloryzację. 

Konkurs trwa od 21 października do 25 października do godziny 12:00.

Nagrody

Na autorów dziesięciu najlepszych wypowiedzi czekają zestawy Oil Miracle:

Schwarzkopf BC Oil Miracle Shampoo - luksusowy szampon na bazie cennego olejku arganowego,

Schwarzkopf BC Oil Miracle Light Finishing Treatment - olejek do pielęgnacji włosów,

Schwarzkopf BC Oil Miracle - dwufazowa odżywka o konsystencji płynnego olejku, która pozwala włosom uzyskać kilka cudownych rezultatów już po pierwszym użyciu. 

Regulamin konkursu.
Dowiedz się więcej na temat: nagrody | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama