Przejdź na stronę główną Interia.pl

Być Kobietą – konkurs z marką Anataka

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki!

Zwycięzcy: 

Reklama

Sukienki wygrywają: stokrotka-paulina, greencherry, anakea, Skarbik, Janczakowieaa.

Bransoletki wygrywają: Dorota5455, petitka77, killa, paolka2, mamadwojga.

Gratulujemy!

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na pytanie: Którą sukienkę marki Anataka widziałabyś w swojej garderobie? Z czym byś ją skomponowała? Jakie dobrałabyś dodatki?

Odpowiedź należało przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należało podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email i adres zamieszkania. Przesyłając wiadomość koniecznie podaj swój rozmiar, ew. rodzaj sukienki/kolor bransoletki. Kliknij i zobacz instrukcję przesyłania wiadomości.

Konkurs trwał od 6 września do 16 września 2012 roku.

Nagrody

Na zwycięzców najbardziej pomysłowych i oryginalnych prac czekało 5 sukienek (miejsca od 1-5) i 5 bransoletek od firmy Anataka (miejsca od 6 do 10).

Anataka to polska marka, która powstała w 2011 roku. Jej twórczynią jest Anna Banasiak, pomysłodawczyni Monnari. Kolekcje Anataki dedykowane są kobietom, które lubią modę, ale cenią sobie także komfort i wygodę. Anataka oferuje pełną kolekcję ubrań od bluzek, koszul, przez marynarki, sukienki, swetry, kurtki, płaszcze i spodnie.

Projektanci marki zadbali także o dodatki do stylizacji, oferując biżuterię, szale, torby, paski oraz obuwie. Sprzedaż produktów Anataka odbywa się przez internet na www.anataka.pl.

Masz pytanie? Napisz do nas: redakcja@styl.pl

Regulamin konkursu

Dowiedz się więcej na temat: konkurs | sukienki | zdjęcia

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL