Przejdź na stronę główną Interia.pl

Znalazła prawdziwą miłość?

Choć rywalizują ze sobą w programie „Celebrity Splash”, coraz bardziej się lubią. On szuka tej jedynej. A Ola wygląda tak, jak kobieta jego marzeń. Tylko czy ona zechce rolnika?

Są różni jak ogień i woda. Adam Kraśko (44), rolnik ze wsi Pasieczniki Duże dzięki programowi "Rolnik szuka żony" jest najbardziej znanym kawalerem w Polsce. Ma 198 cm wzrostu i sporą nadwagę. Próbuje swoich sił jako wykonawca disco-polo. Aleksandra Ciupa (24), śliczna blondynka z Radomska, stała się sławna, gdy wystąpiła w teledysku do piosenki Donatana i Cleo "My Słowianie". Jej idealne ciało i biust w rozmiarze 70D dwa razy ozdabiały okładki magazynu dla panów CKM.

Reklama

Ola, z wykształcenia kosmetolog, jest prezenterką 4Fun TV. Gdy otrzymała propozycję występu w nowym programie Polsatu "Celebrity Splash", podjęła wyzwanie, mimo że nie umiała pływać. Los chciał, że na udział w programie zdecydował się także Adam. Oboje trafili do jednej drużyny, ale zamiast ze sobą rywalizować, bardzo się wspierali.

- Zapałali do siebie wielką sympatią - zdradza "Na żywo" pracownik ekipy realizującej program. - W ekipie zaczęliśmy żartować, że Adam nie znalazł żony w programie TVP, ale może ją znaleźć w show Polsatu. Oboje zainteresowani śmiali się z tego, że próbujemy ich swatać. Ale widać, że się lubią. Kto wie, co z tego będzie? - zastanawia się nasz informator.

Zdjęła szlafrok i zaprosiła go

Podczas treningów do programu filigranowa Ola była dla Adama wielkim wsparciem. Gdy Kraśko nie mógł przełamać lęku przed skokiem z trampoliny, wzięła go za rękę i skoczyła razem z nim. - Od tej pory ma w nim przyjaciela - twierdzi nasz informator. Ponieważ oboje awansowali do dalszego etapu programu, wiele czasu spędzają na basenie. A ich przyjaźń rozkwita. To zdjęcia Adama Ola wrzuca na swój portal najczęściej.

Jak udało się nam dowiedzieć, ostatnio po wyczerpującym treningu zaprosiła przyjaciela na pizzę. Zrobiła zdjęcie włoskiego przysmaku, ale najpierw zdjęła swój czerwony szlafrok. Na nim umieściła pudełko z gorącą pizzą. Skutecznie kusiła Adama, bo natychmiast skomentował jej wpis: "Zaraz wpadnę na kawałek!".

- Adam jest pod wielkim urokiem Oli - twierdzi jego znajomy. - Wystarczy przyjrzeć się, jak na nią patrzy. Ona jest dla niego ideałem kobiety. Wystarczy sprawdzić, jakie zdjęcia Adam wrzuca do internetu. Niedawno na jego profilu pojawiła się fotografia długowłosej dziewczyny na tle rosyjskiej cerkwi. Ma długie włosy, piękne ciało. Wypisz wymaluj Ola! - kwituje. Nawet jeśli Adamowi serce bije mocniej na widok ślicznej modelki, skrywa swoje uczucia. W relacjach damsko-męskich nie miał dotąd za wiele szczęścia.

- Częściej to ja dostaję kosza niż odwrotnie - przyznał w wywiadzie. - Pierwszą miłość przeżyłem w wieku 22 lat i do tej pory coś tam siedzi w moim sercu. Ci, którzy znają go bliżej, wiedzą, że serce Adama złamała Alina z Bielska Podlaskiego. Porzuciła go i w 1997 r. wyjechała na stałe do USA. - Wiem, że ona nie wróci - z rozrzewnieniem przyznał Adam. Kolejne jego związki również nie skończyły się ślubem. Zdesperowany wziął udział w programie "Rolnik szuka żony", ale choć adorowało go kilka kobiet, on nie pokochał żadnej. Ania, która otwarcie wyznała mu miłość, była bardzo zawiedziona, że nie odwzajemnił jej uczucia. Znajomi chwalą go jednak za uczciwość.

- Adam to wrażliwiec. Ma za sobą kilka zawodów miłosnych, więc niełatwo mu zaufać kobiecie. Najpierw musi ją polubić jako człowieka. Uważa, że miłość powinna rodzić się powoli. Sam Kraśko nie ukrywa, że nadal marzy o znalezieniu tej jedynej. Jest mu przyjemnie, że gdy skacze do wody w programie "Celebrity Splash", na trybunach wiele kobiet krzyczy; "Adaś, zostanę twoją żoną!". Ale wie, że sława, którą zyskał, wcale nie ułatwi mu znalezienia drugiej połówki.

- Szukam fajnej osoby, z którą mógłbym przeżyć resztę swoich dni. Potrzebuję żony, która byłaby przyjacielem, towarzyszem na dobre i złe dni - mówi. Nie ukrywa, że nie jest idealnym materiałem na męża. Życie w kawalerskim stanie sprawiło, że ma w sobie wielką potrzebę swobody i niezależności. Przyznaje, że jest bałaganiarzem. - W swoim bałaganie potrafię znaleźć wszystko - śmieje się.

Ona lubi męskie spojrzenia

20 lat młodsza od Adama Ola nie ma pilnej potrzeby, by zostać żoną. Na razie nie spotkała chyba tego jedynego. - Czuję na sobie męskie spojrzenia, dla każdej kobiety jest to komplement - powiedziała niedawno. Dodała, że w facetach najbardziej lubi poczucie humoru. Jej znajomi podkreślają, że mimo że stała się sławna, nadal jest tą samą miłą dziewczyną, którą była.

- Jest skromna, bezpośrednia, bardzo wesoła. Prywatnie nie ma w niej nic z gwiazdy - zapewniają. Właśnie te cechy polubił w niej Adam. Zapytany w internetowym wywiadzie, czy jakaś gwiazda byłaby dla niego kandydatką na żonę, stwierdził: - Jeśli miałaby gwiazdorzyć, to nie jest to do końca fajne.

Czy śliczna modelka i wesoły rolnik mają szansę się w sobie zakochać? Co będzie, jeśli jedno z nich odpadnie z programu "Celebrity Splash"? Czy drugie będzie mu kibicować? - Adam ma wielką szansę wygrać - mówi jeden z uczestników show. - Widzowie lubią tego sympatycznego olbrzyma. Czy można się dziwić, że czar Adama działa także na Olę?

15/2015 Na Żywo

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje