Reklama

Reklama

Znalazła nową miłość?

Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska (27) i muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka (38) parą? Wiele wskazuje na to, że tak!

Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kilka miesięcy temu ona była narzeczoną brata Alicji Bachledy-Curuś, Tadeusza, a on spotykał się z samą Alicją! Sebastian i Paulina poznali się minionej zimy w Kościelisku.

Reklama

Muzyk, który ma tam piękny, drewniany dom własnego projektu, spotykał się wówczas z Alicją Bachledą-Curuś. Jednak już w maju, jeśli wierzyć naszym informatorom, romansował z Pauliną, która dla niego rzuciła brata Alicji - pilota linii pasażerskich, z którym była zaręczona!

Wszystko dlatego, że podobno nie dogadywała się ze sławną siostrą byłego narzeczonego. A Sebastian podobał jej się od dawna. Dziwiła się więc Alicji, że ta grymasi.

Potem Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel- -Bułecka bawili się na weselu wspólnej przyjaciółki, Miss Polonia 2010, Rozalii Mancewicz. Impreza na 300 osób odbyła się w drewnianym dworze.

Zaproszone panie tańczyły w wiankach z żywych kwiatów na głowach, a stoły uginały się od tradycyjnych potraw i najlepszych trunków.

Zapewne liderowi grupy Zakopower również marzy się takie wesele. Może właśnie z Pauliną?

Jak się dowiadujemy, młodzi zamieszkali na próbę w apartamencie w warszawskim Wilanowie. Paulina Krupińska rozpoczęła współpracę z telewizją TVN Style, w której prowadzi program Klinika urody, a muzyk pracuje nad nową płytą swego zespołu i sporo koncertuje.

Praca to jednak nie wszystko. Oboje są już gotowi na stworzenie rodziny.

42/2014 Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje