Reklama

Reklama

Zmieniła go poważna choroba

Szymon Bobrowski

Szymon Bobrowski dostał kolejną lekcję od życia.

O tym, co działo się w ostatnich miesiącach w życiu Szymona Bobrowskiego (41), wiedzą tylko jego najbliżsi. Aktor schudł 10 kilogramów, a zapytany, co się stało, przyznał, że ma za sobą wiele wizyt u różnych lekarzy...

Reklama

- Bardzo trudno mówi się o własnej chorobie, cierpieniu - powiedział w jednym z niedawnych wywiadów. - Zajrzałem trochę w oczy prawdzie, jaką jest przemijanie. Uświadomiłem sobie, że nie jestem takim kozakiem, jak myślałem. Czasami trzeba wejść mocniej w siebie, popatrzeć z dystansem, może coś poczuć. Doświadczenia, które zostają pamiątką na ciele, pozwalają zajrzeć w głąb duszy...

Latem pisaliśmy o kłopotach Szymona Bobrowskiego z kręgosłupem, jednak sprawa okazała się o wiele poważniejsza... W takich chwilach aktor mógł liczyć na wsparcie rodziny, która zawsze była i jest dla niego najważniejsza. Z żoną Aleksandrą ma troje dzieci: Ignacego (10), Antoninę (8) i Michalinę (5). To dlatego zawsze powtarza, że ma dla kogo żyć.

Tym bardziej, że na własnej skórze przekonał się, jak kruche może być życie. Miał wypadek samochodowy, kilka razy spadał z konia w stadninie teściów. Miarka przebrała się po groźnym wypadku na motorze. Wtedy też obiecał żonie, że więcej na motor nie wsiądzie. I dotrzymał słowa.

Także i teraz wiedział, że musi pokonać chorobę. - Trzeba cieszyć się chwilą - odpowiedział pytany, czego nauczyło go to doświadczenie.


Dowiedz się więcej na temat: Szymon Bobrowski | choroby

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje