Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zbiera siły na drugi atak

Przekonała się, że może liczyć wyłącznie na siebie. To silny cios, ale życie nauczyło ją, że trzeba walczyć.

Warszaty u Bernarda Hillera w Los Angeles były dla niej nie tylko szkołą, ale także prezentem urodzinowym. Edyta Herbuś wracała do Polski pełna nadziei. Skończyła 30 lat i była przekonana, że właśnie teraz rozpocznie karierę. O Hollywood mówiła: – Czuję się jak ryba w wodzie. Cóż, od przeznaczenia nie uciekniesz. Pustynia, kaktusy, wypalające słońce i pośrodku przepiękne filmowe opuszczone miasto, a w nim ja – niczym Sophia Loren.

Reklama

Zwierzała się także, że warsztaty tak bardzo ją otworzyły, że wreszcie jest gotowa rozebrać się na ekranie. Bo kiedy jeszcze kilka lata temu proponowano jej udział w amerykańskim serialu, odrzuciła propozycję z powodu właśnie rozbieranych scen. Teraz jest na nie gotowa. – Dziś największą siłą jest dla mnie wiarygodność. Więc i nagość – deklaruje.

Tymczasem od powrotu z Miasta Aniołów minęło już pół roku, a jej kariera stoi w miejscu. Sądziła, że propozycje filmowe posypią się jedna za drugą, ale nic z tego... Pani Edyta nie ukrywała też, że liczy na pomoc ze strony ukochanego Mariusza Trelińskiego (49). - Była przekonana, że Mariusz będzie ją rekomendował. Szczególnie, że może sobie na to pozwolić. Jednak ukochany nie kwapi się do pomocy. On zajmuje się swoimi sprawami, a Edyta jest pozostawiona sama sobie.... Mieszkają razem, ale bardzo się od siebie oddalili. Edytka zaczyna wątpić w ten związek, oczekuje większego wsparcia i atencji - opowiada jej znajoma.

Na szczęście, jak zawsze w sytuacjach kryzysowych, znalazła pomoc u przyjaciółki, Marii Wałęsy. Odwiedziła ją w Trójmieście, gdzie razem spędziły kilka dni. - Potrzebowała wyjechać, oderwać się zupełnie od Warszawy i przemyśleć kilka spraw - mówi nam bliska znajoma gwiazdy. A jest co przemyśleć. Co dalej z jej karierą i życiem?

Świat i Ludzie

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | kariera

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje