Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zakochała się?

Po rozwodzie wydawało się, że Sandra Bullock (46) będzie unikać kontaktów z mężczyznami.

Po wypełnionym skandalami zeszłorocznym rozwodzie z Jesse'em Jamesem, który przez 5 lat małżeństwa wykazał się słabością do wielu wytatuowanych kochanek, wydawało się, że Sandra Bullock będzie unikać kontaktów z mężczyznami. I faktycznie, hollywoodzka gwiazda jeszcze w trakcie sprawy rozwodowej skupiła się na adopcji czarnoskórego Bardo Louisa z Nowego Orleanu i na no-wych obowiązkach macierzyńskich, a po kilku miesiącach zaczęła planować kolejną adopcję, tym razem dziewczynki.

Po dwóch latach znowu razem

Reklama

Teraz okazuje się, że gdy drugie dziecko trafi do domu, aktorka najwyraźniej będzie miała już wsparcie męskiego ramienia. Mówi się bowiem w Hollywood, że Sandra znów jest zakochana. Jej serce skradł 34-letni kolega po fachu, Ryan Reynolds. Sandra poznała go 2 lata temu na planie "The Proposal". W filmie zagrali parę kochanków. Wprawdzie oboje przypadli sobie wówczas do gustu i bardzo się zaprzyjaźnili, ale byli wtedy w związkach małżeńskich.

Sandra rozwód wzięła w kwietniu, Ryan natomiast od jesieni zeszłego roku pozostaje w separacji z żoną, również hollywoodzką gwiazdą, Scarlett Johansson.

Sylwestrową noc spędzili u niej

Drogi Sandry i Ryana skrzyżowały się ponownie kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Sylwestra spędzili już razem w należącej do aktorki restauracji Bess Bistro w Austin w Texasie. Bawili się tam razem do 2 w nocy. Wyglądali na bardzo sobą zainteresowanych.

AA

Życie na gorąco 2/2011

Reklama

Reklama