Reklama

Reklama

Żadnych dzieci - to ich wybór!

Oto gwiazdy, które nie wyobrażały sobie siebie w roli matki i świadomie zrezygnowały z macierzyństwa.

Jacqueline Bisset

- Nie żałuję, że nie mam dzieci - zapewnia piękna aktorka. - Żyję w zgodzie ze sobą w tej kwestii. Może przeżywam okazjonalne wątpliwości, ale cóż, tak wybrałam... Jacqueline Bisset (67) ma za to ukochaną córkę chrzestną, Angelinę Jolie!

Helen Mirren

Reklama

Edukacyjny film o rodzeniu dzieci, który oglądała jako nastolatka, przyprawił ją o taką traumę, że nigdy nie pozbyła się lęku przed porodem. Dlatego Helen Mirren (66) wolała pozostać bezdzietna...

Kim Cattrall

Jej życie prywatne niesamowicie przypomina losy jej serialowej bohaterki Samanthy Jones. Piękna Kim Cattrall (55) po trzech rozwodach prowadzi życie singielki. - Być może będę matką w kolejnym wcieleniu - śmieje się aktorka.

Hanna Bakuła

Choć dzieci jej nie interesują, założyła fundację zajmującą się pomocą wychowankom sierocińców. - Opiekuję się dwoma Domami Dziecka gdzie jest 250 dzieci. To mi wystarczy. Nie potrzebuję swoich - mówi artystka.

Nina Andrycz

- Kiedy jest się gwiazdą, to nie rodzi się dzieci, rodzi się role - mawiała gwiazda. Nina Andrycz pozostała wierna tej maksymie i choć 2 razy była w ciąży, zdecydowała się na aborcję.

Iwona Pavlivić

Jurorka Tańca z gwiazdami świadomie nie zdecydowała się na dziecko. - Jestem tak pełna pomysłów i ciekawa życia, cały czas coś robię, działam i nie chciałabym tego stracić. Nie mówię, że mieć dziecko to źle albo nie mieć to jest źle. Każdy wybiera swoją drogę. I mówię do wszystkich kobiet, które nie chcą rodzić dzieci: jestem z wami. Nie róbcie tego tylko dlatego, że ktoś wam kazał albo mama oczekuje - powiedziała w jednym z wywiadów.

Dowiedz się więcej na temat: macierzyństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje