Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wielkie odchudzanie

Gwiazdy masowo zrzucają kilogramy. Z jakich powodów?

To już jest plaga. Polski show-biznes masowo się odchudza i dotyczy to nie tylko kobiet. Kilka dni temu efektami diety pochwalił się... Borys Szyc (34). - Teraz jest mnie siedem kilo mniej. Sądzę, że waga jeszcze będzie szła w dół - powiedział. Aktor przeszedł na dietę, bo zamierza wiosną wystartować w triathlonie. Trenuje już od dwóch miesięcy. Mówi, że dzięki temu nie musi ograniczać się aż tak bardzo w jedzeniu, bo i tak wszystko zrzuca podczas ćwiczeń. - Staram się jeść albo ryby, albo mięso z warzywami. Nie łączę tych dań z węglowodanami. I próbuję być systematyczny - zdradza.

Schudła 18 kilogramów

Reklama

Coraz szczuplejsza jest też Anna Guzik (36). Aktorka odchudza się konsekwentnie od kilku lat. I za każdym razem, kiedy wydaje się, że szczuplejsza być już nie może, ona znów zaskakuje jeszcze smuklejszą sylwetką. Tak było również niedawno podczas imprezy z okazji 10-lecia serialu "Na Wspólnej". Anna, która gra w serialu Żanetę, pojawiła się na urodzinach w obcisłej spódnicy i prześwitującej bluzce. Wyglądała rewelacyjnie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że od początku stosowania diety jest jej o 18 kilogramów mniej!

Już nikt nie powie, że powinna schudnąć

Najciekawszą metamorfozę przeszła jednak Marta Grycan (42). Zaledwie rok temu zaistniała w mediach i od razu spotkała się z ostrą krytyką z powodu swojej tuszy. Jakby na przekór złośliwcom, Marta zachwalała więc swoje krągłe kształty i opowiadała, jak uwielbia jeść ciasta ze swojej własnej cukierni. Okazuje się jednak, że negatywne komentarze bardzo ją bolały, bo jesienią zeszłego roku wzięła się za siebie. Wprowadziła dyscyplinę w swoim żywieniu, ograniczyła racje posiłków, zamieniła tuczące potrawy i desery na sałatki i... efekt jest wprost oszałamiający. Dziś nikt już nie powie o Marcie, że powinna schudnąć.

MH

Dowiedz się więcej na temat: dieta | Marta Grycan | Borys Szyc | Anna Guzik | odchudzanie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje