Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wielka niespodzianka na trzydzieste urodziny

Dawniej rozpieszczała tylko dzieci przyjaciółek. Teraz rozpieszcza swoją bratanicę, a wkrótce sama zostanie... mamą.

Kończąc pedagogikę przedszkolną Dorota Gardias (30) opowiadała, że wkrótce chciałaby zostać mamą. Pogodynka przekonała się już w życiu, że marzenia się spełniają. I... będzie mamą, choć na razie tylko chrzestną.

Reklama

Jest to dla niej wspaniały prezent urodzinowy. - Zostałam ciocią. Jednemu z moich braci urodziła się śliczna córeczka - wyznała szczęśliwa. Pani Dorota zawsze uwielbiała małe dzieci. Zachwycała się pociechami swoich przyjaciółek. Rozpieszczała, kupowała prezenty i chętnie się nimi zajmowała.

Teraz będzie mogła rozpieszczać swoją bratanicę. Wprawdzie brat Kamil z rodziną mieszka w Tomaszowie Lubelskim, ale pani Dorota często odwiedza rodzinne strony. Sama także znów podobno częściej wspomina o macierzyństwie.

W tym roku przekracza magiczną trzydziestkę. Czas, by zacząć nowy etap w swoim życiu, stworzyć ciepłą i kochającą się rodzinę. - Rodzina jest dla mnie bardzo ważna i nie wyobrażam sobie, że kiedyś nie będę miała ciepłego domu i dzieci - wyznała. Pogodynka wierzy, że tym razem jej się uda.

Po rozwodzie z pierwszym mężem już wie, jakich błędów nie popełniać. - Wnioski wyciągnęłam. Dzisiaj wiem, że nie zdecydowałabym się na związek na odległość. Nawet ludziom z mocnym charakterem jest bardzo ciężko nie mieć przy sobie ukochanej osoby - wyznała.

PK

Świat i Ludzie 30/2011

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje