Przejdź na stronę główną Interia.pl

W jej nowym domu zamieszka też tata

Została wychowana w poszanowaniu tradycyjnych wartości rodzinnych. Dobro bliskich jest najważniejsze.

Wreszcie może odetchnąć z ulgą. Po kilku latach spędzonych na placu budowy, biegania po centrach handlowych i sklepach specjalizujących się w wykończeniu wnętrz jej wymarzony dom pod Warszawą jest gotowy. Małgorzata Socha (34) wprowadziła się do niego przed świętami Bożego Narodzenia.

Reklama

- Znalazłam swoje miejsce na ziemi - mówi swoim przyjaciołom. Ogromny, bo liczący 350 metrów kwadratowych budynek położony jest na działce o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych niedaleko od Warszawy. Otoczony drzewami i ogrodem, wygląda imponująco. Jak chciała aktorka, obłożony jest cegłą klinkierową, wnętrza zaś mają zdobić podłogi z egzotycznego drewna. Elegancji mają dodać m.in. skórzane kanapy oraz zasłony z tafty.

Aktorka osobiście nadzorowała prace na budowie willi, by wszystko było tak, jak sobie wymyśliła. Budowa domu trwała trzy lata z przerwami na zebranie kolejnych funduszy na prace wykończeniowe. Ale to nie jedyny powód zastoju na budowie. Przed ostatnie kilka lat w życiu sympatycznej aktorki zaszło bardzo wiele zmian. Nie wszystko były jednak po jej myśli. Cieszyła się z narodzin córeczki Zosi (1,5), ale bardzo martwiła o stan zdrowia ojca. Jak sama przyznała, ukochany tata zmaga się z nieuleczalną chorobą.

- Z żalem patrzę, jak ten twardy facet od kilku lat zmaga się z chorobą Alzheimera, jest bezradny jak dziecko - mówiła piękna aktorka dla "Twojego Stylu". Znajomi gwiazdy potwierdzają, że bardzo zaangażowała się w pomoc choremu tacie. Rzuciła wszystko, by czuwać przy nim i wspierać. Po zakończeniu zdjęć do seriali "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki " wsiadała w samochód i jechała prosto do szpitala, gdzie ojciec walczył o życie.

A nowy dom pani Małgorzata urządziła tak, by chory tata czuł się w nim bardzo bezpiecznie. - Pokój dla taty został dostosowany do jego wymogów i upodobań. Ustawiała meble tak, by mógł się poruszać swobodnie. Zabezpieczyła wszystkie okna i drzwi balkonowe, a także sprzęty elektryczne - zdradza nam znajoma gwiazdy.

W nowym, przytulnym domu tata aktorki czuje się bezpiecznie i komfortowo. A dobro rodziny jest dla aktorki wartością nadrzędną. Nigdy nie będzie dla niej nic bardziej cennego.

6/2015 Świat i Ludzie

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje