Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ujawniamy tajemnicę jej wielkiej miłości!

Gdy miała 19 lat, pewien przystojny aktor złamał jej serce.

Od kilku lat jest singielką, ale Magdalena Wójcik (43) serce zawsze miała gorące i skore do kochania. I choć niewiele opowiadała o swoim życiu prywatnym, my poznaliśmy jej miłosne sekrety.

Oparł się, choć bardzo zabiegała o jego względy

Reklama

Okazuje się, że jej pierwszą wielką fascynacją był Jacek Chmielnik. Miała zaledwie 19 lat, gdy u boku zabójczo przystojnego wówczas aktora zagrała w "Kolorach kochania". Zadurzyła się w nim nie na żarty. W filmie tym grali wiele gorących scen, a początkująca aktorka robiła, co tylko mogła, by to uczucie stało się wzajemne. Na nic zdały się jednak prowokujące spojrzenia i pocałunki, które wykraczały poza scenariusz. Chmielnik bowiem był wtedy bardzo zakochany w swojej świeżo poślubionej żonie.

- Trzy miesiące w pięknych górach, z dala od domu, i gorąca dziewczyna, która w scenach erotycznych, a było ich mnóstwo, tak solidnie się do pracy przykładała, jakby nie grała. To dla każdego mężczyzny jest poważny egzamin. Ale umiem zdawać takie egzaminy, - tak wspomina ten czas Jacek Chmielnik.

Zawiedziona Magdalena wkrótce zmieniła obiekt pożądania. Był nim Artur Żmijewski, którego poznała na studiach. Jemu, choć miał wtedy dziewczynę, z którą był przez całe liceum, zabrakło tyle dyscypliny, co starszemu koledze, i uległ czarowi Magdaleny. Tyle że szybko wrócił skruszony do Pauliny i wkrótce zagrał im weselny marsz. Wiele lat później i aktorka zmieniła stan cywilny. Wyszła za niezwiązanego z show-biznesem Michała Zielińskiego. Jak wyznała, zdobył ją czułością i cierpliwością. Ale ostatecznie bardzo zawiódł, wdając się w romans z koleżanką z pracy.

Potem był jeszcze żonaty Michał Rej i długi, aczkolwiek do niczego nieprowadzący związek z biznesmenem Jerzym Motzem. Dziś, po tylu miłosnych zawodach, ma wobec mężczyzn wysokie oczekiwania i nie każdy potrafi im sprostać.

KR


Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje