Przejdź na stronę główną Interia.pl

Teraz to ona jest gwiazdą

Kiedyś zrezygnowała z pracy, by zajść w ciążę i wychować dzieci. Dziś synkowie chodzą do przedszkola, a mama zdobywa telewizję!

Reklama

Czym wyczyścić ślady po przypaleniu na garnkach ze stali nierdzewnej? Oliwką dla dzieci. Jak wybrać w sklepie przetwory z owoców? Nie wybierać, zrobić samemu.

Takich między innymi rad, udziela Małgorzata Kostrzewska Rozenek (34), prowadząc nowy program "Perfekcyjna Pani Domu". I nie korzysta przy tym z napisanych przez kogoś wskazówek.

Wykorzystuje to, czego nauczyła się opiekując się dwójką synów i prowadząc dom w Strzeniówce. Czas, którzy inni uważali za stracony, ona przekuła w sukces.

Gdy się poznali, on był znanym aktorem, ona pracowała w kancelarii prawniczej. Ich spotkanie, które zaaranżował Piotr Adamczyk, wspominają inaczej. Jacek Rozenek (43) był nią oczarowany, młodsza o 9 lat Małgorzata nie. Ale on się nie poddał. Walczył tak skutecznie, że zamieszkali razem po... drugim spotkaniu.

Jak sama wspomina, poczuła, że to jest ten mężczyzna w jej życiu. Postanowiła, że zbuduje z nim dom. Poważne tematy pojawiły się w ich związku szybko. - Chcieliśmy mieć dzieci, ale nie udawało się. Po dwóch latach zdecydowaliśmy się na in vitro - mówi Małgorzata.

Dziś mają dwóch synów - Stasia (5) i Tadeusza (1,5). A w zasadzie trzech, bo Jacek ma jeszcze syna z poprzedniego małżeństwa, Adriana (18). Związek idealny? - Kłócimy się - przyznaje Małgorzata. - Najczęściej, gdy zajrzę do jego szafy i zobaczę, jaki tam nieporządek.

Bo ona od zawsze była poukładana. Ale dzięki temu zrobiła doktorat na wydziale prawa. Jakby tego było mało, znajduje czas, by odwozić chłopców do francuskiego przedszkola, nagrywać kolejne odcinki programu i... robić konfitury.
E.S.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Jacek Rozenek | Perfekcyjna Pani Domu

Reklama

Reklama