Reklama

Reklama

Teraz najważniejsze jest dziecko

W jednej z najlepszych warszawskich klinik prezenterka zrobiła badania.

Jedna z klinik medycznych w Warszawie. Na podziemny parking wjeżdża luksusowe białe audi. Wysiada z niego drobniutka blondynka. Duże okulary sprawiają, że jej twarz wydaje się jeszcze szczuplejsza niż zwykle. Aż trudno uwierzyć, że dopasowany płaszczyk, dobrze zawiązany w pasie, skrywa ciążowy brzuszek. Magda Mołek (34) marzyła o nim od dawna. Teraz to marzenie się spełnia.

Długo ukrywała swoją nową miłość

Reklama

Już ponad rok temu prezenterka przyznała w jednym z wywiadów, że teraz jedyne, czego w życiu najbardziej pragnie, to zostać matką: - Jeśli mogę czegoś zazdrościć kobietom, to właśnie macierzyństwa. Coraz częściej myślę o dzieciach i bardzo lubię te myśli - mówiła.

Wtedy jeszcze była w związku z Remigiuszem Kasztelnikiem i jej znajoma zdradzała, że prezenterka wraz z partnerem usilnie stara się o dziecko (w 2005 roku Magda rozwiodła się z pierwszym mężem Dariuszem Lewczukiem, już wtedy związana była z Remigiuszem).

Kilka miesięcy później, latem 2010 roku, pojawiły się pierwsze informacje o kryzysie w związku prezenterki. Fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia, jak Magda przechadzała się po plaży w Sopocie w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Cały czas uśmiechali się i wydawali bardzo z sobą zaprzyjaźnieni. Lecz kilka dni później Remigiusz uparcie twierdził w wywiadzie, że jego związek z prezenterką ma się jak najlepiej, a mężczyzna ze zdjęć musi być jej dobrym znajomym.

Przyznała, że wzięła ślub i spodziewa się dziecka

Jesienią zeszłego roku para przestała już ukrywać rozstanie. Ona zaczęła nazywać siebie "singielką", on zaś chętnie pokazywał się w towarzystwie innych kobiet, często widziano go między innymi z aktorką Matyldą Damięcką.

Kilka tygodni temu Magda w końcu zdecydowała się przyznać mediach, że w tajemnicy wyszła za mąż za Macieja Taborowskiego i spodziewa się dziecka. Bardzo przeżywa swój odmienny stan Maciej Taborowski to doktor nauk prawa, pracownik Instytutu Nauk Prawnych PAN, wolontariusz Fundacji im. Agnieszki Osieckiej "Okularnicy". Poznali się rok temu u znajomych. Ten związek to musi być spora zmiana dla Magdy. Jej poprzedni partnerzy mieli do czynienia ze światem show-biznesu, Maciej Taborowski jak dotąd nie miał nic wspólnego z tą branżą.

Teraz najważniejsza jest dla niej ciąża. Dziecko ma przyjść na świat w wakacje. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że to już piąty miesiąc i podczas najbliższego badania USG Magda będzie mogła sprawdzić płeć dziecka. Bardzo przeżywa swój odmienny stan, choć nie daje tego po sobie poznać.

W pracy jak zawsze jest profesjonalistką. Na nagrania Dzień Dobry TVN przychodzi ubrana skromniej niż zazwyczaj, by nie skupiać na sobie uwagi telewidzów. Gdyby nie jej oficjalne wyznanie, trudno byłoby się domyślić jej odmiennego stanu.

Wkrótce zobaczymy ją w letnim wydaniu

To już ostatnie tygodnie, gdy Magda może ukryć swoje szczęście przed światem. Wkrótce płaszczyk pójdzie w odstawkę na rzecz letnich sukienek i będziemy mogli wreszcie podziwiać odmienny stan prezenterki. Ona zaś będzie mogła w pełni cieszyć się urokami ciąży.

MH

Życie na gorąco 14/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje