Przejdź na stronę główną Interia.pl

Teraz będzie miał synka!

Na ekranie sprawia wrażenie czarującego podrywacza. W rzeczywistości Tomasz Kot (33) to jeden z najwspanialszych mężów i ojców wśród polskich aktorów. A wkrótce zostanie tatą już po raz drugi!

Pan Tomasz i jego żona, psycholog i fotograf Agnieszka Olczyk-Kot, spodziewają się synka. Popularny aktor jest do wspaniałego wydarzenia przygotowany jak mało kto.

Reklama

Gdy trzy lata temu został ojcem ślicznej Blanki, pokazał co to znaczy być odpowiedzialną głową rodziny. Brał niemal każdy "nocny dyżur" przy łóżeczku córeczki, a na drugi dzień rano biegł na plan serialu "Niania". Teraz z pewnością będzie podobnie. Pan Tomasz zamierza odpowiedzialnie dzielić się z żoną wszystkimi obowiązkami przy chłopczyku.

- Tomek wie jak opiekować się dzieckiem. Ma w tym doświadczenie. Przewijał i karmił swoją siostrzyczkę, gdy pojawiła się na świecie kilkanaście lat temu - ujawnia mama aktora, Elżbieta Kot.

Drugie dziecko pana Tomasza przyjdzie na świat dopiero za kilka tygodni, ale aktor już dziś przygotowuje się do tej chwili. Zawiesił niektóre występy i dużo czasu spędza w sklepach z zabawkami. Aktor jeszcze nie wybrał imienia dla synka, bo na razie najważniejsze jest to, by poród przeszedł bez komplikacji, a bobas i jego mama byli zdrowi.

Świat i Ludzie 49/2010

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje