Przejdź na stronę główną Interia.pl
Tak naprawdę ma... 28 lat!

Sekret zdrowia i urody Agnieszki Maciąg

Modelka zrobiła sobie testy na wiek biologiczny. Wynik jest zdumiewający!

Agnieszka Maciąg od niedawna stała się specjalistką od zdrowego żywienia. Była modelka uważa, że dzięki odpowiedniej diecie można cofnąć czas!

Reklama

- Jako trzydziestokilkuletnia kobieta poczułam, że nie jestem zadowolona ze swojego życia. Dotyczyło to życiowej energii, zdrowia - wyjaśnia była modelka w rozmowie z magazynem "Claudia".

- Czułam się potwornie zmęczona, stara. Chodziłam nieprzytomna, dokuczały mi bóle głowy, migreny, drażliwość na zmianę pogody. I ciągle na coś chorowałam. Uznałam, że mogę poprawić ten stan rzeczy przez jedzenie.

Agnieszka Maciąg zmieniła więc swoje nawyki żywieniowe. Postawiła głównie na swojskie produkty.

- Wprowadziłam do menu siemię lniane, pokrzywę, różne kasze, owsiankę. Zrezygnowałam z mięsa, ale jem ryby i owoce morza np. ze szparagami i sałatą. To jest mój sposób komponowania składników, bo nie łączę białek z węglowodanami.

Taka dieta przynosi znakomite rezultaty! Agnieszka w wieku 43 lat urodziła córkę, miała doskonałe wyniki badań.

- Mój lekarz robił wielkie oczy: "pani ma wyniki jak dwudziestolatka". Zrobiłam test na wiek biologiczny. Wyszło, że mam... 28 lat - zdradza była modelka.

- Nie mówię o tym, żeby się przechwalać, ale to żywy dowód, jak bardzo organizm reaguje na to, co jemy! Na własnej skórze przekonałam się: warto dać sobie szansę i przedłużyć młodość poprzez odpowiednie jedzenie. Kiedyś non stop przyjmowałam antybiotyki, a od 2006 roku nie wzięłam ich ani razu.

Na ile lat, waszym zdaniem, wygląda Agnieszka Maciąg?


Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje