Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szykuje się do czwartego ślubu

Nie wszyscy cieszą się jego szczęściem...

Nie umiem być sam – powiedział nam kiedyś Michał Wiśniewski (38). To prawda, bo lider Ich Troje po raz czwarty szykuje się do ślubu. Datę wyznaczył na 28 lipca 2012 roku. Wybranką jest oczywiście Dominika Tajner (32).

Reklama

Ich rodziny spędzają ze sobą wiele czasu. I wspierają Michała i Dominikę w trudnych chwilach. Bo i takich nie brakuje. – Dominika jest uparta, Michał zazdrosny. Potrafią się kłócić, ale godzą się i ufają sobie – twierdzi znajomy rodziny. I dodaje, że choć dla bliskich Michała ślub będzie olbrzymim wydarzeniem, to nie wszyscy cieszą się ich szczęściem.

– Niestety, była żona Michała najwyraźniej nie umie się z tym wszystkim pogodzić – twierdzi znajomy rodziny. Bo, jak się okazuje, Anna Świątczak, choć sama zadecydowała o odejściu od męża, w pewnym momencie chciała naprawić swój błąd. Jednak było to już po tym, jak Michał oświadczył się Dominice.

Michała i Anię wciąż łączą córki: Etiennette i Vivienne. To powoduje, że była żona lidera Ich Troje często kontaktuje się z jego przyszłą rodziną. – Otrzymują nieprzyjemne SMS-y, atakujące Dominikę. To przykre, że w takiej chwili znalazł się ktoś, kto chce zaburzyć ich spokój! – zdradza nam osoba z ich otoczenia.

RFF

Rewia 46/2011

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Anna Świątczak | Dominika Tajner | ślub

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje