Przejdź na stronę główną Interia.pl

Spragniona sukcesu pójdzie w ślady męża

Kompozytor miał szczęście. Mógł w życiu realizować swoje marzenia. I osiągnął sukces. Teraz pora na marzenia jego żony.

Agata Rubik (23) śmiało może powiedzieć, że znalazła księcia z bajki. Piotr Rubik (42) jest przecież mężczyzną pełnym zalet - dba o rodzinę, zapewnia jej życie na wysokim poziomie, a do tego jest cudownym ojcem. Dlatego nie dziwi, że przy takim mężczyźnie pani Agata zapragnęła skończyć studia, zacząć realizować swoje ambicje, zająć się życiem zawodowym.

Reklama

Nie ukrywała, że fascynuje ją praca w mediach. Pod koniec czerwca tego roku obroniła pracę magisterską na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pan Piotr dumnie obwieszczał, że dostała dyplom z wyróżnieniem. Wspominał też o planach żony. Z koleżanką chciały założyć biznes związany z mediami.

- Myślała o firmie public relations. Ale po cichu liczyła też na to, że zainteresuje się nią któraś ze stacji. Marzy jej się rola prezenterki programów na żywo. Zresztą czuje się w tym doskonale. Stąd jej częste wizyty u boku męża w programach tego typu - zdradza nam ich przyjaciel.

Zawodowe plany pani Agaty pozostają kwestią przyszłości. Firma na razie nie powstała, nie ma też propozycji pracy z telewizji. Przyszła dziennikarka zachowuje jednak spokój. Mając oparcie w mężu, spokojnie czeka na rozwój wydarzeń. Na razie cieszy się rolą żony i mamy. - Rodzina to podstawa. Daje siłę i wiarę, że w życiu wszystko ma swój czas - mówi jej znajomy.

LP

Świat i Ludzie 47/2010

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje