Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sezon na Dorocińskiego

Nie jest bywalcem imprez i okładek kolorowych gazet. Mimo to może przebierać w propozycjach. W tym roku zobaczymy go w serialu, dwóch filmach i zagranicznych produkcjach.

W ostatnim czasie zachwycił nas jako pułkownik Kukliński w "Jacku Strongu" oraz rolą charyzmatycznego Borysa walczącego z uzależnieniem w filmie "Pod Mocnym Aniołem". Marcin Dorociński dostaje mnóstwo propozycji i wygląda na to, że jeszcze w tym roku zawładnie małym i dużym ekranem. Co najciekawsze - nie tylko w Polsce!

Reklama

Sezon na Dorocińskiego

Na pierwszy ogień weźmy produkcje, które zobaczymy u nas jeszcze w tym roku. Aktor wystąpi w głównej roli w nowym serialu HBO "Pakt". W thrillerze sensacyjnym zagra dziennikarza śledczego, który musi zmierzyć się z zamieszaniem, jakie wywołała jego publikacja. Na planie spotka się z doborową obsadą - Magdą Cielecką i Edwardem Linde-Lubaszenką. Premiera sześcioodcinkowego serialu planowana jest na jesień.

To będzie prawdziwy urodzaj dla fanów Marcina Dorocińskiego! Do kin wejdą wtedy dwa filmy z jego udziałem. W październiku zobaczymy komediodramat "Moje córki krowy", gdzie na ekranie spotkał się z Agatą Kuleszą. Razem stworzyli niezapomniany duet w "Róży" Wojciecha Smarzowskiego. Miesiąc później czeka nas coś w zupełnie innym klimacie - bieszczadzki thriller "Na granicy".

Tymczasem aktor ciężko pracuje na planie w... Kapsztadzie! Poleciał do Republiki Południowej Afryki, aby dołączyć do obsady filmu "Dead before dying". Jest to ekranizacja kryminału lokalnego pisarza, która zostanie zrealizowana w postaci miniserialu. Nasza gwiazda została także doceniona na Zachodzie. Niemcy zaprosili go do udziału w serialu "Mörderhus", gdzie zagrał komisarza polskiej policji, Marka Woźniaka. Czy po międzynarodowych sukcesach Marcin Dorociński zdecyduje się odważny krok i wyruszy na podbój Hollywood?

17/2015 Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje