Reklama

Reklama

Seksbomby ze Śląska

Sonia i Maja Bohosiewicz to najgorętszy rodzinny duet na ekranie i w życiu.

Obie są posągowymi blondynkami z nogami do samego nieba. Kipią seksapilem i aktorskim talentem. Nic dziwnego, że wścibska prasa podejrzewa, że Sonia (35) i jej młodsza siostra Maja Bohosiewicz (20) bezustannie ze sobą konkurują. - Zupełnie nie, bo startujemy w różnych kategoriach wagowych - powiedzmy waga piórkowa i ciężka - śmieje się Sonia.

Reklama

Ostatnio siostry wystąpiły w komedii "Wojna żeńsko-męska". Zagrały... matkę i córkę. Perfekcyjnie. Może dlatego, że to właśnie Sonia opiekowała się Mają przez pierwsze lata jej życia.

Piękne Ślązaczki o ormiańskich korzeniach wychowały się w Żorach w rodzinie górniczej. - Miałam fajne dzieciństwo - wspomina Sonia. - Byłam rozpieszczaną, kochaną córunią. Za wszystkie moje wybryki odpowiedzialność ponosił starszy brat... Ale kiedy urodził się jej młodszy braciszek Mateusz, a potem siostra Maja, Sonia spadła z piedestału. - W wieku 15 lat zeszłam na drugi plan - śmieje się aktorka.

Siostrzane stosunki

Sonia bardzo przeżywała narodziny siostrzyczki, pisała w pamiętniku, że nikt jej teraz nie kocha, że jest tylko "od roboty". - Przez pierwsze trzy lata przebierałam ją, chodziłam z nią na spacery, pomagałam mamie w domu - opowiada Sonia. Opiekowała się Mają bardziej z przymusu niż z ochoty, ale zapewnia, że "zawsze były ze sobą blisko".

Nawet kiedy Sonia wyjechała na studia teatralne do Krakowa. Siostry bardzo tęskniły za sobą, były w ciągłym kontakcie. Maja pisała do niej listy i czekała na każdy przyjazd Soni do domu. Kiedy weszła w okres dorastania, zaczęła się buntować. Jak to określiła Sonia, młodsza siostra "darła koty z mamą".

Kiedy więc Maja skończyła podstawówkę, Sonia wymyśliła, że zabierze ją do Krakowa. - Nigdy nie pomniejszałam wagi problemów Mai - mówi aktorka. - Zawsze traktowałam ją poważnie... Zasugerowała też siostrze liceum o profilu aktorskim. Maja była zachwycona, bo od kołyski marzyła, by pójść w ślady Soni.

Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz | Maja Bohosiewicz | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje