Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozdzielił ich dom niezgody

Problemy finansowe zniszczyły niejedną miłość. Czyżby związek pary przechodził trudną próbę? On wyprowadził się do kolegi.

Zawsze bałam się samotności. Nie umiem być sama. Mam nadzieję, że nigdy nie będę - wyznała kiedyś w wywiadzie Kasia Cichopek (29). Niestety, wygląda na to, że właśnie teraz przyszedł dla aktorki ten trudny moment.

Reklama

Od miesięcy para nie pokazywała się razem, znajomi szeptali o kryzysie. I stało się, jej mąż Marcin Hakiel (31) wyprowadził się z domu i zamieszkał u kolegi. Kasia została sama z synkiem Adasiem (2)...

Gdy niedawno Agata Młynarska, prowadząca program "Jaka ona jest," chciała odwiedzić Kasię z kamerą, ta odmówiła. Decyzję tłumaczyła ochroną prywatności. Formuła programu przewiduje szczere rozmowy z gwiazdami. Po tym, co się działo w jej związku, nic dziwnego, że nie miała ochoty na zwierzenia. Ale to nie jedyny powód tego, że nie wpuściła Agaty.

Drugą przyczyną jest remont domu w Wilanowie. Domu, który spędza małżonkom sen z powiek. Znów szykują go na sprzedaż. Zaciągnięty na niego kredyt we frankach szwajcarskich stał się problemem. Miesięczna rata wynosi ponad 18 tys zł! - To ich przerosło.

Spierali się o pieniądze - mówi znajoma. Kasia, która zaufała wiedzy męża, absolwenta ekonomii, ma żal za jego chybione inwestycje.

Sytuacja stała się napięta...

Pierwszy poważny kryzys? W 2007 r., gdy kupowali willę, Kasia była w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd. Miała wiele dni zdjęciowych w serialu "M jak miłość", prowadziła show "Jak oni śpiewają", a założona przez nią i Marcina Akademia Tańca za sprawą ich popularności prosperowała znakomicie!

Za indywidualną godzinę lekcji z Hakielem trzeba było słono płacić - 250 zł! Dziś sytuacja zmieniła się, indywidualna lekcja kosztuje 120 zł, o ponad połowę mniej. Chętnych do tańca ubywa.

Marcin, chcąc przyciągnąć nowych uczniów zamieścił w Internecie kupon rabatowy Groupon, oferujący 57% zniżkę. Zamiast 115 zł za cztery zajęcia, teraz wystarczy zapłacić 49 zł. Kasia też zarabia coraz mniej.

W "M jak miłość" jej postać pojawia się rzadziej, a poza programem "Sexy mama" Polsat nie ma dla niej żadnej propozycji. Nawet Festiwal Top Trendy zamiast niej poprowadzi Paulina Sykut. Teraz, gdy Marcin się wyprowadził, aktorka wie, że praca to dla niej być albo nie być. Niedawno sama zgłosiła się do Agaty i poprosiła o nagranie wywiadu do "Jaka ona jest".

Czy Kasia i Marcin pokonają ten kryzys?

Wbrew naszym informacjom, menadżerka gwiazdy twierdzi, że między małżonkami układa się poprawnie.- Kasia i Marcin mieszkają oddzielnie z powodu remontu domu. Ona przeprowadziła się do rodziców, on do kolegi. Długi weekend spędzili razem w SPA na Podlasiu - twierdzi Aldona Wleklak.

Ale na zdjęciach z tego wyjazdu, które obiegły prasę, Marcina nie widać. Cóż... - Oni kochają się, mają synka, na pewno wszystko się między nimi ułoży - wierzy znajoma pary.

K. Rolska

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje