Reklama

Reklama

Rok ogromnych zmian

Iwona Węgrowska

Już nie tylko krajowa kariera.

To może być rok Iwony Węgrowskiej (31). Wokalistka właśnie pracuje nad nowymi płytami. I od razu przygotowuje dwie! Jedną z nich pragnie wydać poza granicami naszego kraju.

Z optymizmem patrzy na Azję

Reklama

- Priorytetem jest dla mnie nagranie polskojęzycznego materiału - mówi w rozmowie z "ŻnG" Iwona.

- Płyta ukaże się na przełomie wiosny i lata. Na tym albumie będzie można znaleźć zarówno moje autorskie kompozycje, jak i materiały przygotowane przez najlepszych kompozytorów i tekściarzy w Polsce - dodaje piosenkarka.

Wśród osób, które od niedawna z nią współpracują, jest Marian Lichtman (66).

- Iwona to kobieta-orkiestra. Ma wiele pomysłów. Wiem, że ma też pomysł na podbicie azjatyckiego rynku. Zresztą właśnie poleciała do Hong Kongu - zdradza artystyczne kulisy popularny Trubadur.

W Ameryce docenili jej głos

Iwona Węgrowska o swojej zagranicznej płycie mówi, że jest to materiał, za który odpowiedzialne są osoby współpracujące w przeszłości między innymi z Celin Dion i Eminemem.

- W czasie podróży do Stanów Zjednoczonych miałam okazję zaprezentować swoje możliwości wokalne decydentom z wytwórni Universal. Udało mi się zrobić dobre wrażenie, dzięki czemu propozycja współpracy wyszła z ich strony. Zaskoczeni? - pyta retorycznie Iwona. 

MJ

Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje