Reklama

Reklama

Radek Majdan zdradza swój sekret

Kto nauczył Radka jak poderwać kobietę? Nie zgadniecie!

Radosław Majdan wygląda na szczęśliwego przy boku swojej nowej ukochanej - Małgorzaty Rozenek. W porównaniu z poprzednimi partnerkami, m.in. Agnieszką Orzechowską Perfekcyjna Pani Domu jest kobietą elegancką, z klasą. A takich nie podrywa się przecież w jedną chwilę! Na szczęście Radek zna dobrze sztukę flirtowania. Tajniki pokazała mu bliska osoba, gdy Radek był jeszcze nastolatkiem!

Reklama

- Kobietą, która odegrała ważną rolę w moim życiu, była siostra. Wyjaśniała mi zawiłości relacji damsko-męskich - zdradza swój sekret były sportowiec w książce "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach"- Nie opowiadam dzięki niej niestworzonych historii. Dzięki siostrze nauczyłem się, jak nie podrywać.

Jak wyglądała ta nauka?

- Byłem świadkiem, jak nabijała się z prężących muskuły absztyfikantów. Opowiadała mi "historyjki", którymi na swój użytek darzyli ją adorujący ją faceci, razem śmialiśmy się z tego. To wykształciło we mnie poczucie "obciachu", nieraz jak słyszę moich kolegów, podrywających dziewczyny, to aż mi wstyd za nich.

W podrywaniu pięknych kobiet Radek Majdan stosuje zupełnie inną taktykę.

- Są rzeczy, których po prostu nie mówi się kobiecie. Dzięki siostrze zrozumiałem, że kobietę zdobywa się naturalnością - mówi skromnie.

I teraz wiadomo już, co tak urzekło Małgorzatę Rozenek!


Dowiedz się więcej na temat: kobieta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje