Reklama

Reklama

Przyjaźń na zakręcie?

Ona zawsze ceniła sobie tradycyjne, rodzinne wartości, on z kolei przez wiele lat wiódł niezależne, kawalerskie życie, choć miał zobowiązania. Mimo to Małgorzata Kożuchowska (43) i Tomasz Karolak (43) polubili się od pierwszej chwili.

Poznali się w 2007 roku na planie serialu "Kryminalni" i przez te wszystkie lata łączyły ich naprawdę mocne, przyjacielskie więzi.

Reklama

- Owszem, jesteśmy inni, ale fantastycznie się dogadujemy - przyznała swego czasu aktorka. W ciągu 4 lat pracy na planie "Rodzinki.pl" ich przyjaźń jeszcze się umocniła. Ale ostatnio doszło do pewnego ochłodzenia ich relacji.

- Małgosia z powodu ciąży wycofała się z życia towarzyskiego. Nie miała ochoty nawet na spotkania ze sponsorami serialu, które organizował Tomek, bo zależało mu, by serial nadal był realizowany - zdradza znajomy obojga.

Małgorzata Kożuchowska zaraz po urodzeniu synka, bardzo zbliżyła się natomiast do partnerki ekranowego męża, Violi Kołakowskiej (37).

- Dziewczyny wymieniają się informacjami na temat pediatrów i innych spraw. Kobiety dobrze między sobą rozgrywają takie tematy - przyznał niedawno aktor. Pani Viola chętnie dzieli się swoim macierzyńskim doświadczeniem
z aktorką. Jest jej wdzięczna za to, że zawsze namawiała jej partnera do stabilizacji. Aktor bowiem nie mieszkał z rodziną.

Dopiero w tym roku wprowadził się z nią do nowego mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie. I to właśnie Małgorzata Kożuchowska przekonywała go, że rodzina zapewni mu szczęście. I namawiała go, by ochrzcił swoje dzieci, Lenę (7) i Leona (2).

W przeciwieństwie do swej partnerki pan Tomasz nie widział ponoć jeszcze syna Małgorzaty Kożuchowskiej.

- Nie wynika to ze złej woli, tylko po prostu z braku czasu. Jaś Franciszek nie ma trzech miesięcy, a Małgosia dopiero uczy się nowej roli. Ale na pewno wkrótce pokaże synka Tomkowi. Przyjaźń z nim jest przecież dla niej bardzo ważna - uważa nasz informator.

2/2015 Rewia

Reklama

Reklama

Reklama