Reklama

Reklama

Przed kolejnym wyzwaniem

O takim sukcesie nie mogła marzyć.

Trudno wymarzyć sobie lepsze towarzystwo. 19-letnia katowiczanka Zuzanna Bijoch dołączyła do Moniki Bellucci, Bianki Balti i Bianki Brandolini d’Addy i została twarzą wiosenno-letniej kolekcji Dolce & Gabbana. Została też twarzą Devi Kroell Spring Summer 2013.A w Polsce? W nowej edycji programu "Top Model" pojawi się w roli gościnnego jurora.

Reklama

Zuzanna jest na 26. miejscu prestiżowej listy Top modelek. Nie przypuszczała, że tak potoczy się jej kariera, gdy w 2007 roku zgłosiła się na konkurs organizowany przez agencję D’Vision i "Bravo Girl", który zresztą wygrała. Dwa lata później wyjechała do Tokio. W 2010, zadebiutowała w Paryżu. To tam dostrzegła ją Miuccia Prada i wybrała na twarz swojej kampanii. Był to kontrakt na wyłączność!

Marzy jej się kariera na Wall Street!

Kolejnym sukcesem była kampania dla francuskiego giganta, domu mody Louis Vuitton, gdzie dyrektorem artystycznym był Marc Jacobs. Reklamowała także Chloé, Valentino, Trussardi, Balenciagę. Pracowała już z największymi kreatorami mody. Chodziła po wybiegu u Prady, Gucciego, Marca Jacobsa, Miu Miu, Hakaany, Diora, Valentino, Givenchy, Victorii Beckham. Wiele pokazów otwiera i zamyka, co świadczy o pozycji modelki.

Ma za sobą okładki w tak prestiżowych magazynach mody jak: m.in. "Elle", "Vogue", "Harper’s Bazaar". Jej starsza siostra Julia Bijoch także zajmuje się modelingiem (pracuje dla agencji D’Vision), więc wśród najbliższej rodziny ma największe wsparcie i zrozumienie. Zuzanna nie jest na szczęście sama w wielkim świecie. Dziś w czołówce modelek jest wiele dziewczyn z Polski, obok tak znanych, jak Anja Rubik, Magda Frąckowiak, rówieśniczki Zuzanny - Magda Jagaciak, bardziej znana jako Jac, Katarzyna Wróbel, Daga Ziober... Dziewczyny razem pracują, również się przyjaźnią i wspierają.

W czerwcu Zuzanna Bijoch skończy 20 lat. O czym marzy jedna z najbardziej pożądanych modelek świata? Otóż marzy się jej ekonomia. Chciałaby być znakomitą w swej branży ekonomistką i zrobić karierę na Wall Street.

IJ


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje