Reklama

Reklama

Precz z oszczędzaniem!

Recesja? Kryzys? Oszczędzanie? Oto gwiazdy, które tych pojęć nie znają i nie zamierzają poznać.

P. Diddy nie żałuje pieniędzy na dobrą zabawę

W styczniu 2008 roku P. Diddy odsłonił swoja gwiazdę w Alei Sław w Hollywood. "To dla mnie bardzo wzruszający moment! Jestem chłopakiem z Harlemu, dorastałem w biedzie. Nie przypuszczałem, że spotka mnie taki zaszczyt", mówił raper i producent muzyczny podczas ceremonii. Wieczorem urządził imprezę nad brzegiem oceanu. Nie oszczędzał. Na najlepsze alkohole, wykwintne menu i inne atrakcje wydał, w przeliczeniu na złotówki, pięć milionów! Na przyjęciu pojawiły się największe gwiazdy, m.in. Katie Holmes z Tomem Cruise'em i Victoria Beckham. "Uwielbiam imprezy! Nigdy nie żałuje pieniędzy wydanych na dobrą zabawę", wyznał raper z rozbrajającym uśmiechem kilka dni później.

Boski Leo wydaje krocie na kosmetyki

Reklama

"DiCaprio jest naszym stałym klientem. Kupuje najdroższe kremy przeciwko starzeniu", zdradził pracownik galerii Westfield w Los Angeles. Gdy po tym odkryciu dziennikarze zaczęli obserwować Leo, wyszło na jaw, że regularnie chodzi do kosmetyczki. Podobno polubił to prawie tak, jak codzienne przejażdżki motorem. Wieczorami robi peeling całego ciała i wklepuje w siebie różne specyfiki…

Christina jest uzależniona od kupowania ubrań

"Mój księgowy zakazał mi kupowania futer i biżuterii. Najchętniej zabrałby mi moje karty kredytowe. Mam poważny problem z zakupoholizmem", przyznała Christina w jednym z wywiadów. Aktorka, która wygrała już w życiu z wieloma nałogami, m.in. z narkotykami, alkoholem, bulimią i anoreksją, nie potrafi oszczędzać. Mimo że posłuchała księgowego i od dwóch lat nie kupiła futra, a biżuterię na specjalne okazje wypożycza, nadal wydaje majątek na ubrania. "Nie potrafię się powstrzymać", narzeka. Niedawno przyznała: "Musiałam wyrzucić z domu wszystkie książki! Na ich miejscu stoją setki par butów".

Renée wydaje fortunę na markowe torby

Renée nie dba o stroje. "Jako gwiazda powinnam się bardziej starać, ale trudno mi się zmusić", zwierzyła się z rozbrajającą szczerością dziennikarzom. Z fashion victims dzieli jedynie słabość do torebek. Zgromadziła najdroższe modele najlepszych projektantów. Ale do snobizmu podchodzi z dystansem. I ma gest! Dwa lata temu zaskoczyła swoja fankę, którą spotkała w sklepie z butami Manolo Blahnika. "Oglądałam model, na który nie było mnie stać. Renée to zobaczyła i po prostu kupiła mi te buty!", opowiadała później kobieta.

Beyoncé ma wartą miliony kolekcję peruk

Beyoncé uwielbia ekstrawaganckie fryzury. Najchętniej zmieniałaby je kilka razy dziennie. Niestety, takie zabiegi mogłyby zniszczyć jej włosy. Kreatywna piosenkarka znalazła rozwiązanie - peruki. Gwiazda ma największą w Hollywood kolekcję! Peruki są wykonane z naturalnych włosów, a ich wartość szacuje się na blisko trzy miliony złotych!

Dzieci Jennifer nie włożą drugi raz tych samych ubrań

Jennifer Lopez lubi wystawne życie. Od kiedy w lutym 2008 roku została mama bliźniąt, jej rozrzutność przekroczyła wszelkie granice. Dzieci gwiazdy noszą codziennie nowe ubranka! "Jennifer uznaje raz założony strój za zużyty", wyznaje niania maluchów. Max i Emme mają 30-metrową garderobę i tyle ubrań, że połowy nie zdążą założyć, bo stroje będą już za małe.

Abramowicz przejada fortunę

Odkąd narzeczona rosyjskiego oligarchy i właściciela klubu piłkarskiego Chelsea, Daria Zukova, zaszła w ciążę, szczęśliwy przyszły tata stara się spełniać wszystkie jej zachcianki. A że fortuna Abramowicza szacowana jest na 8 miliardów dolarów, nie ma z tym najmniejszego problemu. W listopadzie zeszłego roku para wybrała się do Nowego Jorku. Daria zaprosiła znajomych do restauracji Nello. Jej ukochany za obiad zapłacił równowartość 137 tysięcy złotych. Sam napiwek dla kelnera wyniósł około 20 tysięcy! Daria była zadowolona, a przyjaciele… No cóż, chyba najedzeni.

Reklama

Reklama

Reklama