Polityczne celebrytki

Choć wywodzą się ze świata polityki, błyszczą na salonach jak gwiazdy z Hollywood...

Meghan McCain

Pisarka i córka amerykańskiego senatora Johna McCaina ostatnio dołączyła do ekipy stacji MSNBC. Wcześniej Meghan McCain (27) wywołała burzę występując w nagiej sesji na rzecz kampanii uświadamiającej zagrożenie zachorowania na raka skóry. Dzięki tej aferze zrobiła karierę!


Chelsea Clinton

Kiedy jej ojciec Bill był prezydentem, studentka historii Chelsea Clinton (31) nie kryła pogardy dla prasy i nigdy nie udzielała wywiadów. Gdy więc ostatnio przyjęła posadę dziennikarki w stacji NBC, spotkała się z ostrą krytyką...

Najpierw zabłysnęła na salonach dzięki udziale w „Tańcu z Gwiazdami”. Niedawno Kasia Tusk (24) została magistrem psychologii, ale tak naprawdę kocha świat mody. Jej strona internetowa makelifeeasier.pl, na której doradza innym dziewczynom, jak ubrać się za małe pieniądze, ma tysiące fanów!

Skończyła psychologię, ale bawi się w dziennikarstwo i bryluje na salonach jako ikona stylu. Razem z mamą Jolantą Kwaśniewską prowadzi program „Matki i córki, czyli rodzinny Galimatias” w TVN Style.

Marina Berlusconi

Jest w setce najbardziej wpływowych kobiet na świecie. 45-letnia córka ekspremiera Włoch zarządza imperium medialnym ojca. Na co dzień jest m.in. prezesem wydawnictwa Mondadori Editore, po godzinach – słynną bywalczynią salonów.

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tuska | Aleksanda Kwaśniewska