Reklama

Reklama

Pokonali kryzys?

Krzysztof Latek (44) zapewnia, że jest dobrym ojcem dla trzymiesięcznego Borysa. Ale na pytanie o relacje z Weroniką Książkiewicz (29) odpowiada:"To trudna sprawa".

Wiosenny spacer z dzieckiem, uśmiechnięci rodzice… Takie zdjęcia mogą wskazywać, że w związku Weroniki Książkiewicz i Krzysztofa Latka wszystko się ułożyło. Niestety, nie jest to takie proste.

Reklama

"Trudno, aby dwoje dorosłych ludzi rozstawało się, gdy mają trzymiesięczne dziecko. Inaczej mnie wychowano", mówi w rozmowie z SHOW Krzysztof Latek. Po porodzie odebrał Weronikę z jednego z poznańskich szpitali, ale nie wrócili razem do Warszawy.

Aktorka z synkiem zamieszkała u rodziców w Poznaniu. Od tego czasu pary nie widziano razem. Aż do teraz. Latek nie chce komentować tego, co dzieje się w ich związku.

SHOW mówi jednak: "Ta sytuacja jest bardzo trudna. Mam 44 lata. Borys to mój pierwszy syn. Kompletnie zwariowałem na jego punkcie i staram się poświęcać mu tyle czasu, ile tylko mogę". Weronika nie odpowiada na pytania dziennikarzy. Jej menedżerka mówi tylko SHOW: "Jest zachwycona synkiem. I ma wspaniałą rodzinę, która chętnie jej pomaga…".

(M.K.)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje