Reklama

Reklama

Planują ślub w październiku

W szczęśliwe zakończenie tej historii wierzyli chyba tylko oni. Karolina Nolbrzak ( 34) i Włodzimierz Matuszak (67) po niemal 5-letnim związku zamierzają się pobrać!

Ich romans od początku budził kontrowersje. Chociażby ze względu na różnicę wieku, jaka dzieli aktorów. Karolina Nolbrzak jest młodsza o 8 lat od córki swojego ukochanego, Dagmary. Co więcej, Włodzimierz Matuszak do tej pory nie ma jeszcze rozwodu z żoną, która na stałe mieszka w Niemczech.

Reklama

Nie brakowało więc złośliwych i niewybrednych komentarzy ani pod jego, ani jej adresem. Poznali się na planie serialu "Plebania". Pan Włodzimierz grał szanowanego w parafii Tulczyn proboszcza Antoniego Wójtowicza. Ona - córkę kościelnego, Iwonę, której proboszcz udzielał ślubu.

Po zakończeniu zdjęć do serialu nikt nie wróżył im przyszłości. Ale oni, na przekór niedowiarkom, zamieszkali razem. A teraz zaczynają kolejny etap w swoim życiu. Pan Włodzimierz podobno już nawet oświadczył się swojej ukochanej.

- Ceremonię zaślubin szykują na październik. Nie zamierzają jednak urządzać wielkiej uroczystości. Boją się ciekawskich tłumów i nieproszonych gości. Będą tylko najbliżsi - zdradził znajomy aktorki.

19/2015 Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje