Reklama

Reklama

Piotr Grabowski przerywa milczenie!

Aktor szczerze opowiada o swoim poprzednim związku!

Jeszcze rok temu Piotr Grabowski i Anna Dereszowska wydawali się stanowić idealną parę. Dla zmysłowej gwiazdy aktor zostawił swoją żonę i dwoje dorastających dzieci. Ania urodziła mu córkę, Lenę... Ale szczęście aktorskiej pary nie trwało długo, związek rozpadł się z wielkim hukiem! Dotychczas zarówno Anna jak i Piotr unikali komentowania całej sytuacji, jednak teraz aktor poczuł się na tyle silny, by móc znów porozmawiać o przyczynach rozpadu swojego ostatniego związku:

Reklama

- Dla mnie miłość dzieje się wtedy, gdy jesteśmy ze sobą nie tylko "na dobre", ale możemy też na siebie liczyć, kiedy pojawiają się problemy.- mówi Piotr Grabowski w wywiadzie dla "Tiny"- Nieraz długo się okłamujemy. Nie potrafimy lub nie chcemy spojrzeć na siebie uczciwie. Dopiero po pewnym czasie można powiedzieć, czy to była miłość, przyjaźń, a może namiętność lub tylko przywiązanie. Związek dwojga ludzi jest skomplikowaną sprawą. Nie zawsze wielka miłość wygląda jak w bajce. Trzeba o nią walczyć.

Piotr utrzymuje, że walczył o swój związek:

- Ja się staram, ale w praktyce nie zawsze to wychodzi.- mówi- Czasem miłość gaśnie nawet wtedy, gdy o nią dbasz. Potrafimy ustawić swoje życie zawodowe, przewidzieć, zaplanować. Skupiamy się na karierze, obowiązkach, zaspokajaniu swoich potrzeb, natomiast zapominamy o potrzebach i oczekiwaniach partnera.

Wiadomo, że odkąd Ania związała się z Piotrem, jej kariera nabrała tempa. Aktorka gnała z planu na plan i w wywiadach śmiała się ze swojego pracoholizmu. A Piotr szukał pocieszenia w ramionach tajemniczej blondynki, z którą przyłapali go paparazzi... Czy zatem brak czasu dla siebie nawzajem był przyczyną rozpadu tego związku?

- Jest dobrze do czasu, gdy partner nam nie przeszkadza. Ale pewnego dnia pyta: "Zaraz, a gdzie ja jestem w tym wszystkim?"

Czy takie pytanie Piotr zadał pewnego dnia Ani? Wiele na to wskazuje!

 


Dowiedz się więcej na temat: Piotr Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje