Reklama

Reklama

Ona chce być najważniejsza

Informacje o tym, że jej były chłopak Tomek Karolak zamieszka z Violą Kołakowską, bardzo ją zaniepokoiły. To ona chce być kobietą jego życia.

Spotkanie w parku, kawa przed spektaklem, wypad do kina... Ostatnio często można zobaczyć w prasie ich wspólne zdjęcia. I choć Magda Boczarska (33) rozstała się z Tomkiem Karolakiem (40) ponad pięć lat temu, sentyment pozostał.

Reklama

Ostatnio często do niego dzwoni, jakby chciała podtrzymać dawną więź. Znajomi Magdy twierdzą, że jest poirytowana tym, że Tomek zamieszka z Violą w jednym lofcie. – Tomek często mówił, że Magda była najważniejszą kobietą w jego życiu. I ona chce tę wyjątkową pozycję utrzymać – mówi jej znajomy.

– Łatwiej jej pogodzić się z faktem, że on spotyka się z wieloma kobietami niż z tym, że zwiąże się z jedną, a nawet zamieszka z nią w tym samym lofcie, choć w dwóch oddzielnych apartamentach – dodaje.

– Podobają mi się mężczyźni z pasją, kreatywni, niedający się ujarzmić ani zaszufladkować – wyznała w wywiadzie. Opis idealnie obrazuje Tomka Karolaka (41). Magda spędziła z nim siedem lat.

Poznali się w szkole teatralnej w Łodzi. Ona była studentką, on – asystentem profesora. Zakochała się. Przeprowadzili się do stolicy... Oboje zapracowani, oddalali się od siebie. Kiedy Tomek zostawił ją dla Violi, przeżyła dramat. Uratowała ją praca i przyjaciele.

Gdy wyszła z depresji, próbowała układać sobie życie, ale związki kończyły się szybko. Znajomi Magdy twierdzą, że Tomek robi błąd, przystając teraz na jej zaproszenia.

– Magda nie znajdzie miłości, dopóki nie wyleczy się z Tomka. A ich wspólne spotkania temu nie służą.

E. Silska

Na żywo 45/2011

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska | Tomasz Karolak | związek | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje