Reklama

Reklama

Olga Frycz: Obywatelka świata

Do mody ma swobodne podejście. - Jak się staram, źle wychodzi - żartuje.

Po telewizyjnej sadze "Dom nad rozlewiskiem" nikt już nie powie, że Olga Frycz (27) to jedynie córka słynnego ojca. Ta zdolna aktorka chętnie obsadzana jest w rolach kobiet niepokornych i zbuntowanych. Niedawno oglądaliśmy ją w roli Janeczki w serialu "Anna German".

Reklama

Jak się pracowało na planie filmu o Annie German?

Olga Frycz: Rosjanie mają zupełnie inny styl pracy. U nich wszystko zagrane jest z patosem, bardzo teatralnie. Reżyser oczekiwał ode mnie rzeczy, których w Polsce absolutnie się zabrania. U nas ceni się przede wszystkim naturalność.

Dzięki takim produkcjom jest pani rozpoznawalna w międzynarodowym środowisku?

- Uważam się za obywatelkę Europy i świata. A rozpoznawalność to po prostu wypadkowa wielu zdarzeń. To kwestia języka, z którym na szczęście nie mam problemów, posiadania dobrego agenta oraz znajomość funkcjonowania rynku filmowego na świecie.

Ma pani jakieś wiosenne postanowienia?

- Uważam, że to idealny czas, by zadbać o siebie po długiej zimie. Kiedy jest ładna pogoda, jeżdżę na rolkach i na rowerze. Od czasu do czasu chodzę na fitness i na basen, który, na szczęście, jest blisko mojego domu. Teraz czekam więc na słońce i zabieram się za siebie! (śmiech).

A jak u pani ze zdrowym odżywianiem?

- Jem tylko to, co sama przygotuję. Nie stołuję się na mieście, nie jem rzeczy niewiadomego pochodzenia. A w ogóle to bardzo lubię jeść! Jestem wręcz fanką staropolskiego jedzenia!

Do mody też przywiązuje pani wagę?

- Jak każda kobieta staram się wyglądać dobrze i być wierną własnemu stylowi. A ten, który preferuję, to styl miejski. Źle się czuję, gdy muszę się przebierać, bo im bardziej się staram, tym gorzej wyglądam (śmiech). Wybieram najprostsze opcje.

Rozmawiała: O. Siudowska

Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz | Styl Olgi frycz | Anna German

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje