Reklama

Reklama

Nostalgiczne powroty

Kasia Smutniak

Bardziej znana jest we Włoszech.

Do Łodzi na Forum Kina Europejskiego Cinergia przybyła w doborowym towarzystwie: Peter Greeneway, Antonio Saura, Siergiej Łoźnica, Domenico Procacci... Ostatni z wymienionych panów jest jej partnerem życiowym.

Reklama

Listopadowa aura, a właśnie w tym miesiącu spotkali się ludzie filmu, nie jest przyjazna, więc żartowano, że Katarzyna ma specjalne zadanie - stanowi żywy dowód, że Polska jest piękna zawsze.

Charyzmatyczna obecność

Katarzyna Smutniak (35) od lat mieszka we Włoszech. To właśnie tam zrobiła karierę i w modelingu, i na ekranie. Włosi docenili jej urodę i talent. W kraju ciągle coś było nie tak - m.in. z tego powodu zdecydowała się na wyjazd. Życie potwierdziło, że miała rację. Dziś we Włoszech jest znaną aktorką, często porównywaną z Moniką Bellucci. Filmowcy doceniają jej kunszt aktorski, reklamodawcy urodę.

W 2009 roku została twarzą włoskich perfum Idole d’Armani Giorgio Armaniego. We wrześniu br. nowej linii perfum marki Fendi - Furiosa. - Kasia Smutniak stanowi kwintesencję kobiety Fendi: wolnej, wyrafinowanej i o silnym charakterze. Jej charyzmatyczna obecność nigdy nie pozostaje niezauważona - uzasadniła wybór firma.

W 2002 roku zagrała w filmie "Haker" Janusza Zaorskiego. Wydawało się, że pójdzie za ciosem. Albo inaczej - filmowcy zarzucą Katarzynę Smutniak propozycjami. Tak się jednak nie stało. Odmiennie potoczyły się jej losy zawodowe w Italii. W 2010 roku przeżyła dramat. Na jej oczach, oddając skok spadochronowy, zginął życiowy partner - Pietro Taricone. Została sama z 6-letnią wówczas córką Sophie. Wycofała się z życia. Potrzebowała czasu, by wrócić do psychicznej równowagi.

Życie musi toczyć się dalej

Spotkanie w 2012 roku z producentem filmowym Domenico Procaccio sprawiło, że znowu chciała żyć. Nowego partnera zaakceptowała córka pani Katarzyny. W październiku br. przyszedł na świat synek pary - Leone.

ZM

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Smutniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje