Przejdź na stronę główną Interia.pl
Nie uwolni się od przeszłości

Ciemna przeszłość Angeliny Jolie

Od kilku lat Angelina Jolie (39) konsekwentnie realizuje się w roli wzorowej matki 6 dzieci, a także osoby wrażliwej na ludzkie cierpienie.

Zaangażowana jest w wiele akcji charytatywnych, które wspiera i finansowo, i własnym wizerunkiem. W ten sposób stara się zatrzeć ciemną stronę swojego życiorysu. Jednak wydaje się, że nigdy nie uwolni się od przeszłości, kiedy długo była uzależniona od heroiny i innych narkotyków.

Reklama

Dziennikarze magazynu "National Enquirer" dotarli do dilera aktorki, który pod koniec lat 90. ubiegłego wieku zaopatrywał ją w heroinę i kokainę. Podzielił się z tabloidem nagraną kilkunastominutową rozmową z aktorką, która była wówczas w stanie narkotycznego odurzenia.

68-letni Franklin Meyer twierdzi, że Angelina była częstym gościem w jego domu, dokąd przyjeżdżała po odbiór towaru. Kilka razy zamawiała narkotyki do swojego hotelowego pokoju.

Magazyn zamieścił na swoich łamach zdjęcia z tego filmu. Choć wydaje się, że nie powinny zaszkodzić Angelinie, która od lat uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych gwiazd Hollywoodu na świecie, ale jako matce zapewne sprawią jej ogromną przykrość.

28/2014 Życie na Gorąco


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje