Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natasza triumfuje!

"W moim życiu wszystko ruszyło z kopyta, cieszę się", mówi SHOW szczęśliwa Natasza Urbańska(32). W nowym filmie Jerzego Hoffmana zagra główną rolę! Zadebiutuje u boku najlepszych polskich aktorów!

Natasza żyje ostatnio na walizkach. Po sukcesie w Filadelfii, gdzie nagrywała płytę ze znakomitym amerykańskim producentem Jimem Beanzem, wyjechała na tydzień do Indii. W Bombaju nagrała piosenkę z uznanym tam producentem muzycznym Sonu Niigaamem. Odbyła też kilka spotkań z bollywoodzkimi filmowcami. A już w czerwcu Nataszę czeka wielkie wyzwanie.

Reklama

Zacznie pracę na planie filmu "Bitwa Warszawska 1920" Jerzego Hoffmana. Powierzono jej rolę Aleksandry, drugiej żony Józefa Piłsudskiego. Mówi się, że Natasza może otrzymać za nią nawet 100 tys. złotych!

Wybrana przez mistrza

"Casting trwał dwie i pół godziny. To było męczące i bardzo stresujące, bo pan Jerzy Hoffman cały czas wszystko obserwował", mówi SHOW artystka. "Podczas castingu brałam udział w trzech scenach. Partnerowali mi Łukasz Garlicki i Michał Żebrowski", dodaje.

Natasza zadebiutuje na wielkim ekranie w towarzystwie najlepszych polskich aktorów. Role marszałka Józefa Piłsudskiego powierzono Danielowi Olbrychskiemu. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Andrzeja Seweryna, Olgierda Łukaszewicza, Zbigniewa Zamachowskiego, Wojciecha Pszoniaka i Borysa Szyca.

Produkcja zostanie zrealizowana z ogromnym rozmachem. "Będzie kosztowała 20 mln złotych", powiedział w wywiadzie Jerzy Hoffman. Reżyser zapowiada też, że obraz jako pierwszy w Polsce powstanie w nowoczesnej technologii 3D. "Widowiskowy film, zrobiony w taki sposób, zyska dodatkowe szanse", mówi. Premiera planowana jest na koniec sierpnia 2011 roku.

(M.K.)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje