Reklama

Reklama

Na razie nie chce mieć więcej dzieci

Kwiecień był najszczęśliwszym miesiącem w życiu Mariah Carey (41) i jej męża Nicka Cannona (30).

Po trzech latach małżeństwa doczekali się narodzin dzieci, bliźniąt, dziewczynki Monroe i chłopca Moroccana. Szczęście rodziców jest wielkie. Tuż po narodzinach dzieci Cannon nie krył, że jego pragnieniem jest mieć dużą i bardzo szczęśliwą rodzinę. Wszystko wskazuje jednak na to, że swoje plany będzie musiał odłożyć na później, albo raczej na nigdy!

Trudna ciąża oraz ekstremalne przeżycie

Reklama

Piosenkarka właśnie przyznała, że dwójka dzieci to dla niej i tak dużo, i że nie planuje już ich więcej. Swoją decyzję motywuje tym, że ciąża była dla niej niezwykle trudnym okresem.

- Dzieci są moją miłością, ale, niestety, okres ciąży zniosłam fatalnie - wyznała szczerze Mariah Carey. Zaraz pojawiły się informacje, że może być to depresja poporodowa i gdy Mariah wróci do siebie, z pewnością zmieni zdanie. Jednak jej mąż raczej nie pozostawia złudzeń.

- Ciąża z bliźniętami była dla niej naprawdę intensywnym przeżyciem. Mariah była bardzo silna. Ja chcę mieć więcej dzieci, ale ona nie. Powiedziała mi, że dwójka jej wystarczy. Szanuję tę decyzję - powiedział Cannon.

KS

Życie na gorąco 28/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje